Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

obiady

~ niezalogowany
25 marca 2014r. o 13:44
~ napisał(a): internet mam w bibliotece pedagogicznej. w domu nie mam nawet pradu i dlatego pytam o jedzenei dla biednych. polska to bardzo dziwny kraj, ze zawsze znajdzie sie ktos uszczypliwy i szuka haczyka :
Ja chętnie ugotuję jeden obiad więcej tylko nie jestem z Bolesławca,ale to też nie problem bo raz albo dwa razy w tygodniu jestem w mieście.Trzymaj się,jakoś się dogadamy,nie mam wiele ale posiłki to dla mnie na tę chwilę nie problem...głowa do góry,nie poddawaj się...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2014r. o 14:56
~ napisał(a): internet mam w bibliotece pedagogicznej. w domu nie mam nawet pradu i dlatego pytam o jedzenei dla biednych. polska to bardzo dziwny kraj, ze zawsze znajdzie sie ktos uszczypliwy i szuka haczyka :[/c



Nie "uszczypliwy" ,tylko dociekliwy,trzeba było od razu napisać ,że korzystasz z biblioteki,prośby o pomoc dobrze jak są wiarygodne,łatwiej i chętniej ludzie pomagają,nie strzelaj focha, ;) ;) ,żadnego "haczyka nie szukam,a mogę pomóc,pod warunkiem ,ze masz na czym i gdzie ugotować sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~n niezalogowany
25 marca 2014r. o 19:10
Elirc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2014r. o 20:36
Jedyne co mogę polecić to stołówka przy Polfie,nazywa się Eurest,zawsze jest kilka dań do wyboru no i ceny nie są aż takie wysokie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2014r. o 21:11
na ulicy Zwycięstwa w starej przychodni jest CENTRUM POMOCY RODZINIE, tam wskażą miejsca, gdzie można zjeść posiłek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaśka niezalogowany
26 marca 2014r. o 8:26
:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 marca 2014r. o 8:47
~ napisał(a):
~ napisał(a): internet mam w bibliotece pedagogicznej. w domu nie mam nawet pradu i dlatego pytam o jedzenei dla biednych. polska to bardzo dziwny kraj, ze zawsze znajdzie sie ktos uszczypliwy i szuka haczyka :
Ja chętnie ugotuję jeden obiad więcej tylko nie jestem z Bolesławca,ale to też nie problem bo raz albo dwa razy w tygodniu jestem w mieście.Trzymaj się,jakoś się dogadamy,nie mam wiele ale posiłki to dla mnie na tę chwilę nie problem...głowa do góry,nie poddawaj się...:)
odezwij się bo dzisiaj jadę do Bolesławca,gdzie Cię znajdę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
26 marca 2014r. o 10:07
ja mam już od kilku miesięcy wykupione obiady abonamentowe w Piwnicy paryskiej - rewelacja , smacznie i obsługa miła :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.