Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

ustawienie anteny sat

9367
#Anonim8367 nieaktywny
8 marca 2013r. o 13:11
Witam. Znacie moze kogos w Bolcu kto wlasciwie potrafi ustawic antene satelitarna? Mam takie miejsce ze przy takich warunkach jak dzis pochmurno deszcz kanaly HD niektore nie odbieraja wogole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maly1312 niezalogowany
8 marca 2013r. o 13:27
mialem ten sam problem.dobre podejscie do anteny i uporalem sie z probleem w minute a monter bawil sie caly dzien u znajomego obok i dupa z tego wyszla.to nic trudnego tylko cieerpliowsci trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
8 marca 2013r. o 13:28
Krzysztof Janus 604493696. Gość montuje szybko i sprawnie. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9367
#Anonim8367 nieaktywny
8 marca 2013r. o 13:34
Tak ale wiecie potrzeba drabine miernik i wogole..nie dysponuje tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magilla niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:06
proponuje zalozyc w domu na kabel taki wzmacniacz-kosztuje niewiele a róznica olbrzymia. ja mialem problem-ciagle jakies zaniki kanałów-jak byl tvp 2 to nie bylo tvn, jak polsat to nie disney chanel. kiedy troche popadało- zanikal lub zawieszal sie obraz. teraz-po załozeniu tego wzmacniacza- zero problemow. Moze walic wicher z piorunami. Obraz ciagle taki sam.
Oczywiscie antenke raz dobrze ustawic i na mocno dokrecic sruby:)[img=1362747979_f65rl2a.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9367
#Anonim8367 nieaktywny
8 marca 2013r. o 14:11
~magilla napisał(a): proponuje zalozyc w domu na kabel taki wzmacniacz-kosztuje niewiele a róznica olbrzymia. ja mialem problem-ciagle jakies zaniki kanałów-jak byl tvp 2 to nie bylo tvn, jak polsat to nie disney chanel. kiedy troche popadało- zanikal lub zawieszal sie obraz. teraz-po załozeniu tego wzmacniacza- zero problemow. Moze walic wicher z piorunami. Obraz ciagle taki sam.
Oczywiscie antenke raz dobrze ustawic i na mocno dokrecic sruby:)[img=1362747979_f65rl2a.jpg]
ile kosztuje takie cudo, gdzie je dostane? W ktorym miejscu sie go montuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magilla niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:17
wiesz co, ja akurat kupilem go za granicą na bazarku za całe 0,50 euro :)
ale na pewno w Polsce to jest w sklepach z antenami sat lub rtv. mysle ze w Boleslawcu byloby w rynku obok basenow krytych. Zurit czy jakos tak....
ja zamontowalem to na kablu okolo 2 metrow od dekodera. Poprostu rozcialem kabel-zalozylem dwie koncowki z nakretkami( dostepne na bank w sklepie) i tyle.
ten wzmacniacz ma okolo 5 cm dlugosci i 2 szerokosci. takie małe cudo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9367
#Anonim8367 nieaktywny
8 marca 2013r. o 14:21
A jak daleko masz dekoder od tunera? Bo slyszalem ze takie wzmaczniacze sa dobre gdy jest duza odleglosc. W sumie mozna sprobowac. Dzieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza