Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

ustawienie anteny sat

~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:26
chodzilo ci chyba o odleglosc dekodera od anteny?
no mam troche , z 15 metrow kablem...ale to pomaga na prawde....a koszty zadne,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DTV niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:35
tylko nie wiem czy o tym wiesz że te wzmacniacze nie współpracują ze wszystkimi dekoderami i platformani cyfrowymi a więc przed zakupem radzę się dokładnie zapoznać czy z danym dekoderem będzie współpracował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9367
#Anonim8367 nieaktywny
8 marca 2013r. o 14:41
No czytam wlasnie teraz rozne opinie na forach. Sa tez glosy ze wcale nie poprawia sygnalu a nawet go obniza. Nie wiem juz co robic ale to irytujaca sytuacja. Najgorsze jest to ze kanaly ktorych praktycznie nie oglsdam zawsze swieca..a te na ktorych mi zalezy nie zawsze:/ zastanawiam sie jak to bedzie przy starcie platformy nc+ i ewentualnej wymianie dekodera. Moze sie cos zmienic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DTV niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:58
takie wynalazki jak ten wzmacniacz antenowy , testowałem pod N-ka, Tnk , Polsat, nie zadziała jedynie z DEKODERAMI CYFRY i to z orginalnym oprogramowaniem (SOFTEM) współpracuje SUPERR...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9367
#Anonim8367 nieaktywny
8 marca 2013r. o 15:02
A co takiego jest z cyfra+ ze z nia nie wspolpracuje? Niedlugo n i cyfra to bedzie jednosc;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DTV niezalogowany
8 marca 2013r. o 15:06
źle mnie zrozumiałeś, właśnie jedynie z cyfrą działa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10271
#pawciu nieaktywny
8 marca 2013r. o 16:38
lestat napisał(a): Krzysztof Janus. Gość montuje szybko i sprawnie. Polecam.

Tja i nawet, jak kópa z tego- to kasiorę wezmnie( jak mi). Umnie był chłopaczek z googli go wystukałem, z nr telefo jest na wyszukiwarce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
8 marca 2013r. o 23:01
~DTV napisał(a): takie wynalazki jak ten wzmacniacz antenowy , testowałem pod N-ka, Tnk , Polsat, nie zadziała jedynie z DEKODERAMI CYFRY i to z orginalnym oprogramowaniem (SOFTEM) współpracuje SUPERR...


~DTV napisał(a): źle mnie zrozumiałeś, właśnie jedynie z cyfrą działa


Gdybyś napisał to co chciałeś powiedzieć używając poprawnie znaków interpunkcyjnych oraz dużych liter rozpoczynając nowe zdanie - nikt nie miałby problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Interpretacja 1
Takie wynalazki jak ten wzmacniacz antenowy , testowałem pod N-ka, Tnk , Polsat.
Nie zadziała jedynie z DEKODERAMI CYFRY i to z oryginalnym oprogramowaniem (SOFTEM). Współpracuje SUPERR...

Interpretacja 2 - To co najprawdopodobniej chciałeś przekazać.
Takie wynalazki jak ten wzmacniacz antenowy testowałem pod N-ka, Tnk i Polsat z którymi nie zadział.
Jedynie z dekoderami Cyfry i to z oryginalnym oprogramowaniem (SOFTEM) współpracuje SUPERR...

@fafciu82
Poniżej link do wzmacniacza, którego szukasz.
Uważam, ze Twój problem by zniknął, gdybyś miał poprawnie ustawioną antenę.
http://allegro.pl/wzmacniacz-tv-sat-hd-triax-20db-cyfra-polsat-n-tnk-i3056749331.html

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.