Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

przedszkole

~ niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 12:03
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Maria napisał(a): Po dwóch tygodniach chodzenia dziecka do przedszkola rodzic raczej nie wyrobi sobie obiektywnego zdania o danej palcówce. Poczekamy na Twoją opinię za kilka miesięcy, kiedy faktycznie poobserwujesz, posłuchasz, porozmawiasz.

Chodzi już półtora miesiąca zdania nie zmieniam. A po dwóch tygodniach już nie robił awantur. A to oznacza że się tam dobrze czuje.
2 tygodnie walczył ale mama zamiast pomóc postawiła do kąta to i się poddał i nie robi awantur :/ [/
Do tej Pani, która jest tak bardzo przeciwna i chciałaby wprowadzić bezstresowe wychowywanie dziecka, przypomniał mi się kawał: Siedzi mały Jasiu w pociągu i kopie Pana po nodze, po chwili odzywa się mama chłopca i go upomina: Jasiu nie kop Pana bo się spocisz... :] Co ciekawe ostatnio leciał w telewizji spot reklamowy z ''tym kawałem''i szybko spot został sciagniety z anteny.Oto wypowiedz dlaczego:Reklama jest szkodliwa społecznie, narusza dobre obyczaje, a przedstawione w niej zachowanie ma podwójnie negatywny wydźwięk - propaguje niewłaściwe wzorce wychowawcze i dyskryminuje" - uzasadnia Komisja.
I tak samo jest w przedszkolu, jesli dziecko bedzie się nie własciwie zachowywało, i Pani przedszkolanka zwroci mu uwagę, ale to nie przyniesie zadnego efektu, to inne dzieci pomysla ze to jest ''normalne zachowanie'' i zaczna zachowywac sie w ten sam sposob, bo skoro nie ma zadnych konsekwencji.I byc moze moje dziecko kiedys przyjdzie do domu i zacznie sie zle zachowywac, bo powie :mamo przeciez tak mozna sie zachowywac,bo Pani za to nie karze.W niektorych sytuacjach jest to potrzebne, a nawet wskazane. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 14:57
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Maria napisał(a): Po dwóch tygodniach chodzenia dziecka do przedszkola rodzic raczej nie wyrobi sobie obiektywnego zdania o danej palcówce. Poczekamy na Twoją opinię za kilka miesięcy, kiedy faktycznie poobserwujesz, posłuchasz, porozmawiasz.

Chodzi już półtora miesiąca zdania nie zmieniam. A po dwóch tygodniach już nie robił awantur. A to oznacza że się tam dobrze czuje.
2 tygodnie walczył ale mama zamiast pomóc postawiła do kąta to i się poddał i nie robi awantur :/ [/
Do tej Pani, która jest tak bardzo przeciwna i chciałaby wprowadzić bezstresowe wychowywanie dziecka, przypomniał mi się kawał: Siedzi mały Jasiu w pociągu i kopie Pana po nodze, po chwili odzywa się mama chłopca i go upomina: Jasiu nie kop Pana bo się spocisz... :] Co ciekawe ostatnio leciał w telewizji spot reklamowy z ''tym kawałem''i szybko spot został sciagniety z anteny.Oto wypowiedz dlaczego:Reklama jest szkodliwa społecznie, narusza dobre obyczaje, a przedstawione w niej zachowanie ma podwójnie negatywny wydźwięk - propaguje niewłaściwe wzorce wychowawcze i dyskryminuje" - uzasadnia Komisja.
I tak samo jest w przedszkolu, jesli dziecko bedzie się nie własciwie zachowywało, i Pani przedszkolanka zwroci mu uwagę, ale to nie przyniesie zadnego efektu, to inne dzieci pomysla ze to jest ''normalne zachowanie'' i zaczna zachowywac sie w ten sam sposob, bo skoro nie ma zadnych konsekwencji.I byc moze moje dziecko kiedys przyjdzie do domu i zacznie sie zle zachowywac, bo powie :mamo przeciez tak mozna sie zachowywac,bo Pani za to nie karze.W niektorych sytuacjach jest to potrzebne, a nawet wskazane. ;)
Uczepiłaś się tego kąta jak rzep do nogi :> A co z szarpaniem niesfornego dziecka?Też jest ok?TRZEBA KARAĆ ale trzeba wiedzieć JAK a kto jak kto-przedszkolanka powinna wiedzieć że szarpanie to przemoc i tym sposobem może i dziecko będzie potulne jak baranek dlatego że się boi a nie dlatego że zrozumiało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:( niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 20:11
szkoda,że takie szkalujące wypowiedzi zawsze są przy okazji rekrutacji do przedszkoli, zaraz bedą o podstawówkach,potem czas na gimnazja,a w czerwcu na szkoły srednie. tymi wyssanymi z palca opiniami szkodzi sie nie tylko placówce ale całej społeczności. może zamiast pisać żle pojdzie się śladami amerykanów i zacznie sie pisać dobrze. Co robia dane placówki dla dzieci, jakie maja wyniki nauczania wychowania, jakie dzieci maja osiagniecia. a te wiadomości mozna zobaczyc na stronah internetowych wszystkich placówek oświatowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaaa niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 20:15
Powstaje nowe przedszkole na komuny paryskiej..tam gdzie kiedyś był SPOŁEM. Może być super miejscem dla dzieci;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 22:14
W kilku przedszkolach są jeszcze wolne miejsca. Odbywają się nabory uzupełniające. W Bolesławcu nie ma już problemu ze znalezieniem miejsca w przedszkolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2013r. o 11:29
~:( napisał(a): szkoda,że takie szkalujące wypowiedzi zawsze są przy okazji rekrutacji do przedszkoli, zaraz bedą o podstawówkach,potem czas na gimnazja,a w czerwcu na szkoły srednie. tymi wyssanymi z palca opiniami szkodzi sie nie tylko placówce ale całej społeczności. może zamiast pisać żle pojdzie się śladami amerykanów i zacznie sie pisać dobrze. Co robia dane placówki dla dzieci, jakie maja wyniki nauczania wychowania, jakie dzieci maja osiagniecia. a te wiadomości mozna zobaczyc na stronah internetowych wszystkich placówek oświatowych.

POPIERAM :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 13:12
Haj ponawiam temat co sądzicie o przedszkolu nr 6 na Piotra i Pawła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 13:40
~ napisał(a):
~ napisał(a): Oj,jestem zaskoczona tym że ktoś ma minusy do przedszkola koło ZUS-u.Słyszałam jedynie negatywne opinie na temat przedszkola na sądowej i kids academy na bankowej.Czemu taka opinia na temat przedszkola koło ZUS-u?Zmoderowano 14.03.2013 godz.18:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)

Dziwne, ja z kolei słyszałam ze w przedszkolu koło ZUSu Pani krzyczała na dziecko, bo w wieku 3 latek nie potrafiło sobie zawiązac sznurowek w tenisowkach...takze ile ludzi tyle opinii, i mozna tak sobie w nieskonczonosc wytykac i wytykac, jedni sa zadowoleni inni nie.Ja osobiscie polecam przedszkole na Sądowej, i tyle.

jak się daje dziecko do przedszkola i nie potrafi wiązać butów to się na rzepy buty kupuje i nie po to aby przedszkolanka miała mniej roboty ale po to aby dziecko było bardziej samodzielne i nie musiało ze wszystkim liczyć na panie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.