Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

przedszkole

~Mama 8 latka niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 17:58
~Mama napisał(a): Haj ponawiam temat co sądzicie o przedszkolu nr 6 na Piotra i Pawła?

Moja córka w ubiegłym roku skończyła to przedszkole.Bardzo miło wspomina zarówno spędzony tam czas,dzieci i Panie:Renatkę ,Jolę i Ziutę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ryba niezalogowany
15 kwietnia 2013r. o 19:54
~Kawa z mlekiem napisał(a): Wyprowadzę Cię z błędu.Trzy grupy w Oxpresie mają JEDNĄ panią-znam z imienia i nazwiska i wiem, ile ich tam pracuje. Tylko zerówka (czwarta grupa) ma pomoc do dziecka niepełnosprawnego. Jest cały dzień JEDNA pani pomoc, która zajmuje się wszystkim-posiłkami, ogarnięciem stołówki, korytarza itp. Po południu przychodzi starsza pani i zostaje z dziećmi, które jeszcze zostały po obiedzie. Nie wydaje mi się, aby wrzeszczenie na pracowników było po to, jak piszesz " by nasze dzieci miały lepiej". Zestresowany pracownik nie jest najlepszy. Akurat dzieci w przedszkolu mają respekt przed dyrektorem. Moja córa boi się go, dlatego właśnie, że słyszała, jak wrzeszczy na korytarzu. Co do zajęć, to teraz takie zajęcia są w każdym przedszkolu, no oprócz basenu. Gimnastyka czy plastyczne to podstawa w każdym. Brak placu zabaw to wstyd i tyle. Z tym kinem to szału nie ma-na Dz. Dziecka i chyba z raz w ciągu roku. To ja częściej chodzę z córą sama. Oxpress to "takie sobie" przedszkole.


zgadzam się z poprzednim postem. Dyrektor dyrektorem, ale człowiek, który nie ma poszanowania do drugiego człowieka nie powinien pokazywać się wśród dzieci! Wystarczy posiedzieć trochę w sekretariacie aby dowiedzieć się jaka atmosfera panuje w całym budynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
15 kwietnia 2013r. o 20:07
~Beata napisał(a): W kilku przedszkolach są jeszcze wolne miejsca. Odbywają się nabory uzupełniające. W Bolesławcu nie ma już problemu ze znalezieniem miejsca w przedszkolu.


Dzisiaj o godzinie 12:00 były wolne miejsca w przedszkolu nr 6 do grup żłobkowych. Były wolne 3 miejsca. Po godzinie informacja o wolnych miejsca została usunięta. Pani dyrektor już przyjęła 3 osoby.. Rekrutacja kto pierwszy ten lapszy czy raczej kto da więcej??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 17:09
Bardzo proszę o polecenie przedszkola, chciałabym posłać od przyszłego roku swoją 3- letnią córkę. Wiem, że do tego jeszcze sporo czasu, ale wolę pomyśleć o tym wcześniej i rozejrzeć się.


Dopisane 19.04.2013r. o godz. 17:09:

Może zapisał ktoś swoje dziecko do przedszkola nr 6 na Piotra i Pawła? Co możecie mi napisać o tym miejscu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 19:15
~ryba napisał(a): zgadzam się z poprzednim postem. Dyrektor dyrektorem, ale człowiek, który nie ma poszanowania do drugiego człowieka nie powinien pokazywać się wśród dzieci! Wystarczy posiedzieć trochę w sekretariacie aby dowiedzieć się jaka atmosfera panuje w całym budynku.


Efekt jest taki, że rodzice chyba są sadystami i na siłę zapisują dzieci do Oxpressu , bo NIE M WOLNYCH MIEJSC, ani do przedszkola ani do 1 klasy. Zatem jeżeli zmienicie to przedszkole na inne życzę powodzenia, moja przyjaciółka czeka na miejsce.
Moje dzieci pytałam przed chwilą o atmosferę-jest im tu super.
Trudno sobie zatem nie zadać pytania : a Panie to z konkurencji?
Znam panie pracujące z imienia i nazwiska, umartwienia nie widać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAMA niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 19:45
~Mama napisał(a): Haj ponawiam temat co sądzicie o przedszkolu nr 6 na Piotra i Pawła?


Przedszkole jest bardzo fajne, miła atmosfera, Panie przesympatyczne a moja córeczka bardzo zadowolona. No i będzie już w tym roku nowy plac zabaw. super:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamuśka niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 9:15
~Mama napisał(a): Proszę o opinię na temat przedszkola Kids Academy na ul. Bankowej. Z góry dziękuje



Moja córka chodzi tam 3-ci rok i jestem zadowolona. Kiepskie warunki lokalowe, ale ma świetną panią, która bardzo dużo z dziećmi pracuje i jest dla nich bardzo serdeczna. W domu słowa "pani Agnieszka tak powiedziała", są argumentem nie do podważenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 9:55
Dziękuję za opinię . Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.