Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mój dobry kolega jest gejem

~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 7:52
ramaj napisał(a):
~ napisał(a): Zastanawiam się ,skąd takie głosy oburzenia na homoseksualizm?


Z nieuctwa i kołtuństwa.

no tak - nie każdy jest podatny na lewicową propagandę serowowaną z mediach i prasie. Ty jesteś i ciężko ci ogarnąć, że nauka już dawno doszła do tego, że homosekualizm jest chorobą. Pozwól ludziom nie zamkniętym na fakty - myśleć samodzielnie - a nie powielać to co gada poślina Biedroń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
22 marca 2013r. o 8:00
~ napisał(a): jawne narzucanie się ze swoją patologią w życiu publicznym porowadzi do demoralizacji i promocji


Promocji ?? Nie myślisz ,że przesadzasz ?
Czy nie myślisz po prostu ?

Sądzisz ,że grupa homoseksualistów nie kryjąca swojej orientacji seksualnej, jest w stanie wypromować swój styl życia w taki sposób ,żeby hetero zaczęli masowo zmieniać zainteresowania??
W jaki sposób Cię to demoralizuje ? Przestajesz zachowywać się moralnie pod wpływem zachowań innych? Coś z Tobą nie tak chyba:)
Gdybyś napisał ,że jesteś zniesmaczony np. publicznym okazywaniem uczuć przez osoby homoseksualne ,bo takie zachowania odbiegają od ogólnie przyjętych norm i są co najmniej nieestetyczne ,chętnie Cię poprę. Ale nie uwierzę ,że kogokolwiek można w ten sposób zdemoralizować lub zachęcić go do podobnych zachowań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 marca 2013r. o 8:10
loco...
który to bo jest nas tu trzech :)
czyżbym o czymś nie wiedział?...hehehhe
ja nie,ty nie to ...wychodzi na to że ...on!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z.d. niezalogowany
22 marca 2013r. o 8:10
95% społeczeństwa (ja także) myśli dokładnie tak ja powiedział wałęsa, biedny prosiaczek biedroń ze swoimi pomarańczowymi kolezkami poczuł sie bardzo urażony tak naprawde niewiadomo czym.
Powiem wprost- jakim prawem wychodzicie na ulice??? Dleczego całe społeczeństwo ma traktowac marginalna grupkę jako cos nadzwyczajnego wymagającego szczególnych praw???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 8:29
Patrzalski napisał(a):
~ napisał(a): jawne narzucanie się ze swoją patologią w życiu publicznym porowadzi do demoralizacji i promocji


Promocji ?? Nie myślisz ,że przesadzasz ?
Czy nie myślisz po prostu ?

Nie nie przesadzam, bo kto ma otwarte oczy to obserwuje co się dziś dzieje z młodzieżą. Media wykorzystują różnej maści dewiantów oraz kreuje ich jako wzorzec o odbicie dzisiejszego modelu zachowań. Jest to sprytna sztucza manipulacji młodymi umysłami. Jeśli człowiek sukcesu to facet chodzacy jak Michał Szpak, Piróg, Grodzka czy wokalista Tokio Hotel to wciąż powielanie takiego wzorca podświadomie zachęca do takiej odmienności. Widać to już w takich krajach jak np Szwecja czy Niemcy - gdzie pranie mózgów zaczęło się dużo szybciej. Tam mlodzi chłopcy wytresowani przez speców od mas mediów dziwnym zbiegiem okoliczności ulegaja zniewieścieniu, malują paznokcie, oczy, ubierają się jak baby. Metroseksualność, feminizm, pokolenie EMO to są w dużej mierze skutki tej działalności. Skutki tego są opłakane - wzrost liczby samobójstw i depresji wśród młodzieży, rozpad rodzin, wzrost liczy rozwodów, defragmentacja postaw patriotycznych, upadek tradycji, malejąca liczba urodzin dzieci.
Dr Joseph Paul Goebbels - spec od propagandy w rządzie Adolfa Hitlera wiedział, że jeśli kłamstwo powtórzy się 100 razy to staje się ono prawdą. Ciężko się nie zgodzić z tym co twierdził. Poprzez pewne sztuczki można wplywać na społeczeństwo i grać na nim jak na pianinie. A skoro nawet starsi ludzie podatni są na takie coś to i młodzież tym bardziej. Więc jeśli biedroń 1000 razy powtórzy w TV, że homseoskalizm to nie choroba to dziwisz się, że mlodzież to w koncu łynkie. A o tym kto ma występować w TV decyduje lobby gejowskie między innymi wraz z innymi organizacjami.

Patrzalski napisał(a): Sądzisz ,że grupa homoseksualistów nie kryjąca swojej orientacji seksualnej, jest w stanie wypromować swój styl życia w taki sposób ,żeby hetero zaczęli masowo zmieniać zainteresowania??
W jaki sposób Cię to demoralizuje ? Przestajesz zachowywać się moralnie pod wpływem zachowań innych?

Na tym forum szczególnie widać skutki homopropagandy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
22 marca 2013r. o 8:31
Szczególnych praw? Chodzi raczej o uzyskanie części paw w oczywisty sposób potrzebnych osobom będącym w stałym związku.

Ja mam wśród swoich znajomych i przyjaciół kilku gejów - i nie mam z tym żadnego problemu. Gadać można o wszystkim, a stereotyp, że gej to "ciota" która interesuje się tylko kosmetykami, kocha różowy kolor itp. to totalne bzdury.

Swoją drogą w najbliższym czasie będę miał okazję poprowadzić gejowskie wesele w jednym z okolicznych miast i nie mam z tym żadnego problemu. Co najwyżej kilka rzeczy trzeba będzie nagiąć do sytuacji:)

Mam niezmiennie wrażenie, że najwięcej krzyczą w takich tematach ludzie, którzy nigdy z żadnym gejem nawet nie rozmawiali, nie mówiąc już o nawiązaniu jakiejkolwiek znajomości.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 8:47
jegomosc napisał(a): Szczególnych praw? Chodzi raczej o uzyskanie części paw w oczywisty sposób potrzebnych osobom będącym w stałym związku.

A dlaczego zatem nie zalegalizować związkow partnerskich dla swingersów lub związków kazirodczych?

jegomosc napisał(a): Ja mam wśród swoich znajomych i przyjaciół kilku gejów - i nie mam z tym żadnego problemu.

Ok Już wiemy, że jesteś fajny, tolerancyjny więc skończy z tą odwieczną lanserką w stylu "mam wśórd znajomych przyjacół gejów". Teraz taka moda, że kazdy ma przyjaciół gejów. Tak jakby na froum ktoś sprzeciwiał się przyjaźniom z chorymi ludźmi.

jegomosc napisał(a): Swoją drogą w najbliższym czasie będę miał okazję poprowadzić gejowskie wesele w jednym z okolicznych miast i nie mam z tym żadnego problemu.

Super. Proponuję iść dalej i poprowadzić rodzinna imprezę siwngersów lub zorganizować zlot koprofilów. W imię tolerancji rzecz jasna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Freddie Mercury niezalogowany
22 marca 2013r. o 9:02
loco kotku podaj te numery telefonów :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza