Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mój dobry kolega jest gejem

41
#jegomosc nieaktywny
22 marca 2013r. o 9:44
~ napisał(a):
jegomosc napisał(a): Szczególnych praw? Chodzi raczej o uzyskanie części paw w oczywisty sposób potrzebnych osobom będącym w stałym związku.

A dlaczego zatem nie zalegalizować związkow partnerskich dla swingersów lub związków kazirodczych?

jegomosc napisał(a): Ja mam wśród swoich znajomych i przyjaciół kilku gejów - i nie mam z tym żadnego problemu.

Ok Już wiemy, że jesteś fajny, tolerancyjny więc skończy z tą odwieczną lanserką w stylu "mam wśórd znajomych przyjacół gejów". Teraz taka moda, że kazdy ma przyjaciół gejów. Tak jakby na froum ktoś sprzeciwiał się przyjaźniom z chorymi ludźmi.

jegomosc napisał(a): Swoją drogą w najbliższym czasie będę miał okazję poprowadzić gejowskie wesele w jednym z okolicznych miast i nie mam z tym żadnego problemu.

Super. Proponuję iść dalej i poprowadzić rodzinna imprezę siwngersów lub zorganizować zlot koprofilów. W imię tolerancji rzecz jasna.


Dobrze się czujesz? Wstałeś dziś lewą nogą czy na co dzień masz takie zatwardzenie? To się leczy! (w odróżnieniu od homoseksualizmu)

Bycie "swingersem" to nie jest orientacja seksualna, wymyślasz też jakiś "koprofilów". Zastanawia mnie jak smutne musisz mieć życie skoro jedna z pierwszych rzeczy jakie robisz po obudzeniu się to wylewanie swojej żółci na forum i pisanie podobnych bzdur.

Co do tematu calej tej dyskusji - twój dobry kolega jest gejem? I co z tego? Co to za problem? Najwyżej nie podprowadzi ci żony. Gorzej, gdybyś ty był za Barcą a on za Realem... serio!

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
22 marca 2013r. o 9:44
loco napisał(a): Mój dobry kolega jest gejem. Co robić ?


W pierwszej kolejności, puknąć się w czółko.
Potem przemyśleć, czy Ty również jesteś "dobrym kolegą".
Jeżeli odpowiesz sobie pozytywnie na powyższe pytanie, to powinieneś złożyć wniosek do administratora strony o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
22 marca 2013r. o 10:05
Skoro do tej pory nie wiedziałeś o tym i krzywda Ci się nie działa to skąd nagle ten problem? Jest gejem, Ty jesteś hetero. Nic innego tu nie da się zauważyć. Po prostu różnica w orientacji i to wszystko. Kiedyś gej musiał ukrywać swoje zainteresowanie płcią męską, teraz nie musi i chyba stąd takie oburzenie w ludziach. Ciekawe kto tak naprawdę narzucił te wszystkie chore normy i chore nienormy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 10:06


Zmoderowano 22.03.2013 godz.10:13 - powód: Nie czytałem dyskusji w tym temacie.Do czasu podjęcia decyzji przez loco proszę zachować umiar w swoich "personalnych" wypowiedziach. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 10:13
No lecę do pracy. Miłego dnia wszystkim życzę



Zmoderowano 22.03.2013 godz.10:18 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
22 marca 2013r. o 10:15
O a co do kazirodztwa - zero tolerancji. Nie ma to żadnego związku z homoseksualizmem. Kazirodztwo doprowadza do mutacji genów w skutek czego rodzi się upośledzony człowiek w bardzo ale to bardzo znacznym stopniu. Wielka Brytania słynie z kazirodztwa od wieków aż po dziś dzień choć już nie na taką skalę, bo sami po sobie zauważyli, że to szkodzi ich rozwojowi. Tak więc nie chodzi o to, że to wbrew czemuś tam. Wystarczy patrzeć i myśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 10:16
Widzę, że z pomocą Jegomościowi przyszła moderacja imoderacja. A gdzie tolerancja panowie mili :)

Jak Jegomość pisze perosnalne idiotyzmy to jest ok. A jak na te idiotyzmy się wskazuje to trzeba to czymprędzej usunąć :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
22 marca 2013r. o 10:19


Zmoderowano 22.03.2013 godz.10:28 - powód: OT (moderator)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.