Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Konfiguracja laptopa pod internet.

~piotrek niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 13:05
Jak dziecko będziesz miał chore to też nowe sobie zrobisz? Bez jaj... Rok działania Windowsa to krótki okres czasu, naprawdę. Na moich komputerach XP pracuje bez problemu, codziennie używany, przez około 5 lat i nie ma problemu.

Natomiast jeśli ktoś wpinał inny komputer do modemu i go nie zrestartował wcześniej, modem musi zostać zrestartowany. Jedyne co można jeszcze szukać, to ustawiony na stałe adres IP w sieciówce laptopa lub wyłączona w systemie karta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 13:08
Bredzicie, bredzicie a system już dawno byłby reinstalowany.
No i to jest właśnie wasz problem, więcej dumacie i bredzicie jak trwa cała operacja, zwłaszcza gdy jest to twój mały XPek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9514
#Glaucopsyche nieaktywny
2 kwietnia 2013r. o 13:15
~ napisał(a):

w takim razie nie mamy o czym dyskutować.

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Na początek sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AUTORKA niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 15:36
niestety resetowałam dwukrotnie modem i nic sie nie dzieje
wciaz nie widzi laptopa....
w azart-sat jest jakas infolinia która pomaga w takich sprawach czy technicy co w domu odwiedzają?

czy mozna za pomoca funkcji w laptopie przeinstalowa system? czy potrzebna jest płyta z windowsem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 18:24
www.bitek.pl mnie nie raz już pomagali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 21:47
Jezeli w tym miejscu był podłączony inny komputer to musisz się zgłosić do kablówki bo ich urządzenia zapamiętuję adres mac karty sieciowej i tylko z tej karty bedzie dostepny internet. Przynajmniej tak było, więc nie szukaj tu pomocy tylko zadzwoń do kablówki i powiedz że się wprowadziłęś i nie możesz podłączyć się do internetu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~who niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 11:28
~ napisał(a): przeprowadziłem sie do nowego mieszkania i nie chodzi mi internet.dziwne to jest bo w poprzednim lokum mialem tez internet z kablówki i chodził bez konfiguracji,tylko wpiąłem wtyczke i gra gitara.tu jes ten sam modem a mimo to nie mam internetu.Proszę więc o pomoc zkomputeryzowanych,przeprowadzcie mnie przez konfiguracje bo p[łace a sygnału brak:(


Może to dziwne . Ale masz pewność , że w tym gniazdku jest internet ? Modem daje pewne sygnaly tj. świecą i mrugają diody . Następna propozycja - połącz laptopa kabelkiem . A ostatecznie podaj namiar , to pomogę . Chociaż jak znam życie nie odezwiesz się już , tak więc zostanie porada dla tych co formatują , rozbierają itp.
Łatwiej wymienić instalację niż żarówkę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 17:36
Ty ciulu wesoły nie rób ze mnie idiotki ze diody,ze kabelek do laptopa,myslisz,ze na tepa strzałe trafiles?! " podaj numer to pomoge"-chyba cos Ci sie w głowie ............!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza