Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie do podstawówki?

~Zatroskana mamuśka niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 19:38

Wiem, że to trochę późno, ale jeszcze zastanawiam się do jakiej szkoły dać dziecko. Już byłam zdecydowana w rejonie, a tu mówią, że pojawiły się nowe miejsca w "czwórce". Kto ma tam dziecko? Warto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jadzia niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 21:12
Dobra szkoła Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 21:14
witam, bardzo polecam sp3 na ceramicznej - szkola bardzo fajna, klasy nie są przeładowane, nie to w 4 - tu dzieciaczki maja bardziej kameralny klimat. Polecam sp3 - a wiem ze jeszcze maja miejsca. Aha, nauczyciele tez sympatyczni, wykwalifikowani, i trzymaja dobry poziom nauczania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 21:44
(...) Też polecam "Czwórkę", ale nie myślę, że obrażanie uczniów innych szkół jest w porządku. A liczbę uczniów w klasach to chyba ustala prezydent, a nie szkoła.

Zmoderowano 19.04.2013 godz.09:34 – powód : korekta po usunięciu cytowanego posta(moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 22:07
Ja również polecam szkołę nr 4, sama do niej chodziłam jak i moje rodzeństwo oraz znajomi ,a teraz chodzą tam i ich dzieci. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 8:12
Dyrekcja SP 4 dostała pozwolenie od władz na utworzenie dodatkowej klasy. Wcześniej takiej zgody nie było i część rodziców z podaniami o przyjęcie została odesłana do innych szkół.Szkoła trzyma dobry poziom ,ale jest,, przeludniona".Chodzą tam moje dzieci i jesteśmy zadowoleni. Świetlica szkolna w niektórych godzinach ,,pęka w szwach".W młodszych klasach dzieci chodzą na zmiany.Dzieci mojej siostry chodzą z kolei do 3.Też są zadowoleni .Szkoła osiąga dobre wyniki z testów kompetencji, jest mała ,kameralna i z całą pewnością bezpieczna.Nie ma typowej zmianowości.W świetlicy jest ok.Wybór należy do rodziców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 8:58
To u pijarusów nie ma już naboru?Prawdziwy katolik tam powinien posyłać swoje pociechy po naukę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 9:27
~mama napisał(a): witam, bardzo polecam sp3 na ceramicznej - szkola bardzo fajna, klasy nie są przeładowane, nie to w 4 - tu dzieciaczki maja bardziej kameralny klimat. Polecam sp3 - a wiem ze jeszcze maja miejsca. Aha, nauczyciele tez sympatyczni, wykwalifikowani, i trzymaja dobry poziom nauczania :)


28 dzieci w klasie drugiej to malo rzeczywiście nawet w kościele ogłaszali że mają wolne miejsca . Zabierz dziecko do 4 jak masz okazję !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.