Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie do podstawówki?

~Szczęśliwa mama niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 9:46
Witam ;-)

Ja właśnie zaniosłam podanie do Czwórki na Mikołaja Brody - strasznie się ciesze, że są jeszcze miejsca.

W SP4 jest dość wysoki poziom, szkoła z tradycjami. Poza tym klasy nie są przeładowane. Koleżanki córka chodzi tam do pierwszej klasy i jest 24 osobowa klasa. Nauczyciele są mili.
Myślę, że warta polecenia i się nie zawiodę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 9:54
Może tak gorliwie nie polecaj, bo jak inni Ci uwierzą i zrobią to samo, to zamiast 24-osobowych klas mogą być 40-osobowe. I wtedy będziesz zawiedziona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 10:47
zdecydowanie czwórka, duża oferta najęć dodatkowych, dobry poziom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama pierwszaka niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 15:56
~Szczęśliwa mama napisał(a): Witam ;-)

Ja właśnie zaniosłam podanie do Czwórki na Mikołaja Brody - strasznie się ciesze, że są jeszcze miejsca.

W SP4 jest dość wysoki poziom, szkoła z tradycjami. Poza tym klasy nie są przeładowane. Koleżanki córka chodzi tam do pierwszej klasy i jest 24 osobowa klasa. Nauczyciele są mili.
Myślę, że warta polecenia i się nie zawiodę.



W 4 są trzy klasy I.Tylko w Ia są 24 osoby-w tej klasie dzieci uczą się j.niemieckiego.Pozostałe klasy-z angielskim- liczą 30 osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 13:48
~??? napisał(a): Dlaczego zniknął temat o Bolesławieckich podstawówkach? To już nie można wyrazić swojego zdania? Kilka miesięcy temu forumowicze dyskutowali o szkołach, zastanawiali się, dlaczego muszą być takie duże klasy,......Po raz trzeci próbuję opublikować ten temat, ale wyskakuje mi, że tego tematu nie znaleziono - jasne, że nie znaleziono, bo właśnie DODAJĘ NOWY TEMAT.


Po pierwsze, temat nie "zniknął", tylko inne tematy "zepchnęły" go z listy, na stronie głównej.
Po drugie, jeżeli były poprzednie tematy w podobnej sprawie, to również nie "zniknęły", a zostały przeniesione do archiwum.
Po trzecie, jeżeli jesteś osobą niezalogowaną i dodajesz nowy temat, to aby się ukazał, musi być zaakceptowany przez moderatora.
Dlatego też, po dodaniu przez ciebie tematu, pojawia się zapis " tematu nie znaleziono", gdyż nie został on zaakceptowany.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama Hani niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 18:01
~mama pierwszaka napisał(a): W 4 są trzy klasy I.Tylko w Ia są 24 osoby-w tej klasie dzieci uczą się j.niemieckiego.Pozostałe klasy-z angielskim- liczą 30 osób.

No to może wreszcie pan prezydent wyrazi zgodę na klasy 24 osobowe we wszystkich szkołach, a nie tylko jednej wybranej i nie jest to niestety "czwórka". Moje dziecko uczyło się tam w klasie 30osobowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama Kamila niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 18:08
Zgadzam się z mamą Hani - to, co władze robią z liczebnością klas to zgroza. I jeszcze mówią, że są warunki dla 6-latków - w 30-osobowej klasie?! Dlaczego szukają oszczędności kosztem dzieci? Ale cóż, na to nie mamy wpływu, a podanie synka złożyłam w 4-ce, bo tam chodził starszy syn i miło tę szkołę wspominam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza