Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

firma windykacyjna

9949
#groszem nieaktywny
29 kwietnia 2013r. o 19:41
wie ktoś gdzie w bolesławcu jest firma windykacyjna która pomogła by mi odzyskać dług od osoby prywatnej tzn od koleżanki nie podpisałem z nią żadnej umowy tylko mam wydruki z kąta ze przelałem jej pieniądze


Dopisane 29.04.2013r. o godz. 19:41:

nie ma takiej w bolesławcu ?? nie chodzi mi o komornika bo on nic nie zdziała tylko prywatna firmę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 19:54
groszem napisał(a): wie ktoś gdzie w bolesławcu jest firma windykacyjna która pomogła by mi odzyskać dług od osoby prywatnej tzn od koleżanki nie podpisałem z nią żadnej umowy tylko mam wydruki z kąta ze przelałem jej pieniądze Dopisane 29.04.2013r. o godz. 19:41:nie ma takiej w bolesławcu ?? nie chodzi mi o komornika bo on nic nie zdziała tylko prywatna firmę


to zależy z jakiego ,,kąta''jej wysłałeś - 90 stopni, 180 czy może 360 .... ;) :D

a tak poważnie- nawet jesli nie masz umowy możesz dochodzić swoich należnosci w sądzie. Wydruk z KONTA bedzie dowodem w sprawie. Firma windykacyjna oskubałaby cie z kasy - oczywiscie nie wiemy o jaką kwote chodzi i czy wogóle chciałaby sobie zawracać głowe.... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
29 kwietnia 2013r. o 19:57
kwota jest bardzo duża i nie mam za bardzo czasu ganiać po sądach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 20:26
Jeśli pokątnie załatwiasz sprawy finansowe z koleżankami to ci żadne biuro windykacyjne nie pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 20:28
Dodam tylko, że fakt udokumentowanego przelania pieniędzy nie jest dowodem że była to pożyczka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 2:37
groszem napisał(a): wie ktoś gdzie w bolesławcu jest firma windykacyjna która pomogła by mi odzyskać dług od osoby prywatnej tzn od koleżanki nie podpisałem z nią żadnej umowy tylko mam wydruki z kąta ze przelałem jej pieniądze Dopisane 29.04.2013r. o godz. 19:41:nie ma takiej w bolesławcu ?? nie chodzi mi o komornika bo on nic nie zdziała tylko prywatna firmę
Witaj ja bym poszla na ul.Mickiewicza do pana Zawady -firma RONIN.Tutaj jeszcze do niedawna byla reklama jego firmy (STOP Hienom). Powiem tyle firma jest bardzo skuteczna.Nic nie zaszkodzi porozmawiac.powodzenia. :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 5:00
KM Consulting Mariusz Kraśnicki w tym budynku gdzie jest drogeria natura i salon orange, na zgorzeleckiej, wejście od strony dworca pks, są skuteczni i pracuje tam fajna Ula :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 5:18
groszem napisał(a): kwota jest bardzo duża i nie mam za bardzo czasu ganiać po sądach


Dokumentem będą przelewy odprowadzonego podatku do US i zeznania podatkowe w których są one - pożyczki - wykazane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.