Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

firma windykacyjna

9949
#groszem nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 7:31
dzięki za informacje nie daruje tej hienie płakała ze ma ciężko chore dziecko a to okazało się ściemą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anatol niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 8:32
Wyslij ostateczne przedsadowe wezwanie do zaplaty z jakiejs kancelarii prawnej. Jak to nie poskutkuje to zrob tak jak pisali wczesniej z udokumentowanym przelewem do sadu. Jaki tytul wpisales w tytule przelewu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 9:04
na chore dziecko


Dopisane 30.04.2013r. o godz. 09:04:

w jednym przelewie tak wpisałem w drugim jakieś bzdury wpisałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korzystam niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 10:28
firma cerus windykiacja na ul.lokietka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kapasor niezalogowany
3 maja 2015r. o 15:04
Może przemyśl też samodzielną windykację http://vindicat.pl/ Znacznie taniej wychodzi niż powierzenie swojej sprawy zwykłej firmie windykacyjnej, która przeważnie bierze za to spory procent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 15:21
groszem napisał(a): wie ktoś gdzie w bolesławcu jest firma windykacyjna która pomogła by mi odzyskać dług od osoby prywatnej tzn od koleżanki nie podpisałem z nią żadnej umowy tylko mam wydruki z kąta ze przelałem jej pieniądze Dopisane 29.04.2013r. o godz. 19:41:nie ma takiej w bolesławcu ?? nie chodzi mi o komornika bo on nic nie zdziała tylko prywatna firmę



Witaj. Również polecam Pana Zawade jest bardzo dobry w różnych sprawach Facet jest na luzie :-) :-). Sama korzystałam z jego usług i sprawe doprowadził do konca i równiez obeszło się bez sprawy w sądzie a walczyłam o duze pieniadze. Powodzenia :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 19:52
groszem napisał(a): na chore dziecko Dopisane 30.04.2013r. o godz. 09:04:w jednym przelewie tak wpisałem w drugim jakieś bzdury wpisałem




Przy takim wpisie cwaniara może powiedzieć że to była darowizna z dobrego serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 22:19
od pożyczek są banki.nauka kosztuje. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.