Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wegetariański rodzinny grill

~szyszka niezalogowany
1 maja 2013r. o 17:09
a ja tam lubię karkówkę z grilla....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2013r. o 17:17
~szyszka napisał(a): a ja tam lubię karkówkę z grilla....


Powtórz jeszcze raz bo dopiero za trzecim razem pojmiemy Twoją wypowiedź! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
1 maja 2013r. o 18:46
rafal napisał(a): Bardzo dobry pomysł. Sam jestem ciekaw ilu takich ludzi w naszym mieście mieszka.
Ja od roku jestem weganem bardzo chętnie poznam innych.
Jedno wam powiem że warto.
Dziś wstydzę się tego że będąc osobą rozumną i mającą wolną wolę przyczyniałem się do mordowania zwierząt.

Mordowania? Dobrze się czujesz?? A dojenie krowy to niby co?? okradanie jej z mleka ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2013r. o 19:15
~s napisał(a): No właśnie, jak to jest? Czy ci, kórzy nie jedza mięsa, są w stanie pozyskać wszystkie niezbędne składniki pokarmowe?


Poczytaj na jednym z wiekszych wege portalu:
www.wegetarianie.pl
:) Ograniczylam jedzenie miesa to minimum, w prawdzie jeszcze nie jestem wege ale mam nadzieję, ze mi się niebawem uda przejsc na tę "diete".

Zmoderowano 01.05.2013 godz.20:22 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1484
rafal
1 maja 2013r. o 22:07
http://youtu.be/t3DPCQjlanM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2013r. o 22:16
rafal napisał(a): Dziś wstydzę się tego że będąc osobą rozumną i mającą wolną wolę przyczyniałem się do mordowania zwierząt.


Uważaj żebyś za parę lat, jak się okaże , że roślinki też czują, ze wstydu się nie spalił!! Dopóki nie opanujemy sztuki odżywiania światłem coś trzeba jednak jeść, obojętnie czy to szczypiorek czy świnka! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1484
rafal
1 maja 2013r. o 23:37
~ napisał(a):
rafal napisał(a): Dziś wstydzę się tego że będąc osobą rozumną i mającą wolną wolę przyczyniałem się do mordowania zwierząt.


Uważaj żebyś za parę lat, jak się okaże , że roślinki też czują, ze wstydu się nie spalił!! Dopóki nie opanujemy sztuki odżywiania światłem coś trzeba jednak jeść, obojętnie czy to szczypiorek czy świnka! :P


Poświęć godzinkę oglądnij film z Garym. To nie jest obojętne. Zrywając jabłko z drzewa i potem je gryząc ono nie wyje z bólu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
2 maja 2013r. o 6:51
...zawsze mnie ciekawilo(nie obrazajác nikawo)....co byloby gdyby,takiego prawdziwego vegetarianina(z krwi i kosci) wyposcic(pozostawic bez jedzenia) cztery dni i po tym"wielkim poscie" poczéstowac go kilkoma plasterkami prawdziwej wiejskiej szynki,z dziadkowej wédzarni,pachnácej dymkiem.........co zrobilby ów czlek....ciekaw jestem,lecz podejrzewam,ze .......:-):*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza