Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Jegoblog - Szatański kot w kooperacji z samym Belzebubem zje mózg twojego dziecka!

41
#jegomosc nieaktywny
2 maja 2013r. o 20:13
Czy szatan może opętać twoje dziecko, jeśli bawi się ono niewłaściwymi zabawkami?

Zapraszam na http://jegoblog.pl/moje/szatanski-kot-w-kooperacji-z-samym-belzebubem-zje-mozg-twojego-dziecka/

i do komentowania tematu:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 20:18
bardziej po......go tematu na tym portalu nie było od lat, weż tą zabawkę i pier.....j się w głowę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
2 maja 2013r. o 20:19
~ napisał(a): bardziej po......go tematu na tym portalu nie było od lat, weż tą zabawkę i pier.....j się w głowę


Jak przeczytasz to zrozumiesz o co chodzi:):):)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 20:34
Proszę tak bezmyślnie nie nawoływać do komentowania tego tematu, bo żeby to komentować, trzeba mieć przede wszystkim ogromną wiedzę, nie tylko teologiczną.
Na marginesie - może Pan czasem poobserwować swoje dziecko (bo wiem, że Pan takowe posiada), jego reakcje, zachowania i przyjrzeć się, czym się bawi. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
2 maja 2013r. o 20:37
yyy... obserwuję je każdego dnia. Przez większość dnia. Domyślam się, że na upartego każdej jego zabawce można przypisać jakieś złe rzeczy... mam mu kazać bawić się różańcem? Podpowiedz mi jakieś bezpieczne zabawki:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
2 maja 2013r. o 20:46
dzizas

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 20:47
jegomosc napisał(a): yyy... obserwuję je każdego dnia. Przez większość dnia. Domyślam się, że na upartego każdej jego zabawce można przypisać jakieś złe rzeczy... mam mu kazać bawić się różańcem? Podpowiedz mi jakieś bezpieczne zabawki:)


Nie każdej, nie każdej! Tylko niektórym. Pan jest inteligentny, Pan sam zauważy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 20:49
A różaniec to nie taki głupi pomysł, Zły się go z pewnością boi bardziej niż święconej wody...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.