Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jegoblog - Szatański kot w kooperacji z samym Belzebubem zje mózg twojego dziecka!

983
#Calahan nieaktywny
3 maja 2013r. o 16:27
~ala napisał(a): A ja wierzę w takie rzeczy, choć czasem wydaje mi się to wszystko nieprawdopodobne. Jednak uważam, że tak niewiele wiemy o tym, co nieświadome i nadprzyrodzone, że nie można tego tak po prostu negować. Być może to naprawdę tak działa. Ciekawe tylko, dlaczego tak mało tu głosów, które to popierają, a pojawiają się głównie krytykanci?
Mysle, ze na temat tego co nadprzyrodzone i nieswiadome najlepiej czytac u zrodla - w Bibli, Slowie Bozym. Kiedys bylo tak, ze zacofaniem mozna bylo nazwac brak swiadomosci istnienia duchow nieczystych (wystraczy przeczytac ktorakolwiek Ewangelie, by zobaczyc jak w Izrealu ludzie byl swiadomi tego i prosili Pana Jezusa o uwolnienie) dzis zafocaniem pewnie bedzie swiadomosc ze cos takiego istenieje :)... Biblia jednak przepowiedziala rowniez taki czas, i chociaz zgodnie z tym co mowil Slowo Boze wsrod ludzi wzrasta pozanie, to jednak jest tez nieprawosc i ciemnosc na skutek odrzucenia oferty Bozej laski. Bog jest jednak wielki i daje sie poznac kazdemu, kto szczerym sercem go szuka :). Przyklad - w krajach Islamskich, gdzie nie ma zwiastowanej Ewangelii, Pan Jezus przychodzi do ludzi w snach i ludzie nawracaja sie, rodza na nowo z Ducha Swietego, tworza sie koscioly i zbory. Pozdrawiam !


Dopisane 03.05.2013r. o godz. 16:27:

~ napisał(a): Calahan, Harry Potter, to nie jest bajka !
Ogarnij się człowieku !
Masz racje, to nie jest bajka. Dlaczego mam sie ogarnac drogi rozmowco? :)...

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3194
#Manka19 nieaktywny
3 maja 2013r. o 17:34
No tak Teletubiś to homoseksualista, Hello Kity to demon, a Myszka Miki? Pluto? Reksio? Dora? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2013r. o 17:56
jak to możliwe że taki poj....ny temat utrzymuje się tyle czasu na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3194
#Manka19 nieaktywny
3 maja 2013r. o 17:57
Manka19 napisał(a): No tak Teletubiś to homoseksualista, Hello Kity to demon, a Myszka Miki? Pluto? Reksio? Dora? :D

Przepraszam a księża"limuzyn" w postaci najnowszych modeli aut się nie boja? Wszak diabeł kusił i przez bogactwo...może dopina swego? Ludzie ogarnijcie się.... Jeszcze jedno...czy dusza tego dziecka, człowieka po śmierci pójdzie do nieba jeżeli ojciec z diabłem pakt zawarł?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
3 maja 2013r. o 19:03
Czytanie Biblii wcale nie jest proste, choć to rzeczywiście źródło. Ale dobrze spotkać kogoś, kto ma dar rozróżniania duchów i wskaże, co we współczesnym świecie jest dziełem złego ducha. W świat duchów wierzę. Zacofani są ci, co widzą rzeczywistość tylko z materialnej perspektywy, a jak wiadomo media robią wszystko, abyśmy tylko tak widzieli, zapominając o innym wymiarze życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 maja 2013r. o 19:22
ja pamiętam z młodości też coś dziwnego :)
dzisiaj już wiem
to były demony!!!!!
zawsze to miałem po Jacku i Agatce :D
cholera...tyle lat w nieświadomości ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2013r. o 21:55
falco napisał(a): ja pamiętam z młodości też coś dziwnego :)
dzisiaj już wiem
to były demony!!!!!
zawsze to miałem po Jacku i Agatce :D
cholera...tyle lat w nieświadomości ;)


A Żwirek krecił z Muchomorkiem :D

Symbolika .... jest programowaniem. Rację ma Jegomość. Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr.White niezalogowany
3 maja 2013r. o 22:05
Kto Ci dał prawo używać zdania "Nie lękajcie się" ?
Ręce opadają żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza