Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jegoblog - Szatański kot w kooperacji z samym Belzebubem zje mózg twojego dziecka!

41
#jegomosc nieaktywny
3 maja 2013r. o 22:16
Manka19 napisał(a): No tak Teletubiś to homoseksualista, Hello Kity to demon, a Myszka Miki? Pluto? Reksio? Dora? :D


Teletubisieto stworki które w oryginale nie mają.... płci. Naprawdę! Język angielski na to pozwala... a nasz nie. Dlatego wkurza polaków tinkiłinki z torebką. Mnie nie wkurza - bo - http://jegoblog.pl/moje/patriotyzm-czy-masochizm/

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
3 maja 2013r. o 22:28
zdrowy rozsądek

http://www.rp.pl/artykul/9160,1005316-Orzel-moze--czyli-obcowanie-z-czekolada.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
3 maja 2013r. o 22:38
Wolę kochać przyszłość niż przeszłość:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
3 maja 2013r. o 22:43
Nie ma przyszłości bez pamięci o przeszłości i bez wyciągania wniosków z tejże.

Niestety wy lewacy pod tym względem jesteście totalnie niereformowalni, a tym samym szkodliwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
3 maja 2013r. o 22:48
~skorn napisał(a): Nie ma przyszłości bez pamięci o przeszłości i bez wyciągania wniosków z tejże.

Niestety wy lewacy pod tym względem jesteście totalnie niereformowalni, a tym samym szkodliwi.


Wy lewacy? Ja nawet mańkutem nie jestem:P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
3 maja 2013r. o 22:57
Za to jestes bardzo postępowy i europejski...

I lubisz różowy kolor :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
3 maja 2013r. o 23:21
Postęp? Mnie interesuje rozwój - mojej działalności:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
4 maja 2013r. o 6:33
a pan musi zapierd....ć w takim stroju! I nawet nie wie że reprezentuje waćpana szatana...;) :D [img=1367642019_zc83lyt.jpg]

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego