Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
El Pablo raj dla smakoszy
~Ciekawska niezalogowany
18 maja 2013r. o 11:18
~śmieszne napisał(a): "sam pracuj za gołą pensję i bądź miły".... jako sprzedawca wielu ludzi nie dostaje napiwków a mimo tego mają KULTURĘ OSOBISTĄ (pomijam sklepy typu żabka i as)



Zastanawia mnie czego oczekujesz od osób pracujących w pizzerii? Żebyś został/a obsłużony/na przez wykwalifikowanych kelnerów w garniturach? Jeżeli chcesz wykwintnej restauracji to się do takiej wybierz a nie od normalnego baru wymagasz co najmniej 4 gwiazdek;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~raj????????? niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 16:04
Byłam tam ostatnio zamówić pizze i jestem strasznie zazenowana obsługą.jakiś stary dziad który tam pracuje popchnął mojego synka, nawet nie przeprosił, a po zwróceniu mu uwagi powiedzial ze jak mi się nie podoba to mogę wyjść "szefostwa klientela nie będzie pouczać" hamstwo....oby tak dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 16:39
~Ciekawska napisał(a):
~śmieszne napisał(a): "sam pracuj za gołą pensję i bądź miły".... jako sprzedawca wielu ludzi nie dostaje napiwków a mimo tego mają KULTURĘ OSOBISTĄ (pomijam sklepy typu żabka i as)



Zastanawia mnie czego oczekujesz od osób pracujących w pizzerii? Żebyś został/a obsłużony/na przez wykwalifikowanych kelnerów w garniturach? Jeżeli chcesz wykwintnej restauracji to się do takiej wybierz a nie od normalnego baru wymagasz co najmniej 4 gwiazdek;)


Co mają ekskluzywne restauracje do kultury osobistej? Przecież obsługa w tańszych barach nie musi być wcale chamska. Kultury wymaga się od każdego, niezależnie od tego, gdzie pracuje. ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 22:11
Dobrze piszesz, kulturę trzeba posiadać pracując na każdym stanowisku.
Moim zdaniem większy problem od braku kultury jest brak profesjonalizmu. Nawet w małych knajpach kelnerki powinny znać przynajmniej minimum wiedzy o danym stanowisku. Jak zostawiać napiwki skoro kelnerki nie mają pojęcia jak się obsługuje klienta, nie wiedza jak się podaje podstawowe drinki i napoje? Sorry, ale skoro są w menu to dobrze byłoby nauczyć personel sposobu ich podawania.
Nie mówię tu o ElPablo tylko ogólnie naszły mnie takie przemyślenia. Byłam kelnerką i wiem, że to nie jest lekka i przyjemna praca, bywa ciężko, ale tez trzeba mieć do tego wiedzę i podejście. Można wtedy ładnie dorobić na napiwkach.
:]

Zmoderowano 17.12.2013 godz.22:29 - powód: topposing oraz usunięcie cytowanego offtopa (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robson niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 19:48
witam byłem dzisiaj kolacji w tym barze , moje uwagi , brudne stoliki , zamowilem kebaba na tlerzu duza i mala porcje , wielkość była prawie taka sama , dużo zielenizny mało konkretnego jedzenia , nie polecam ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 23:44
I to ma być włoska pizzeria?
Nazwa hiszpańska, wystrój ni to amerykański ni to jaki, niepodobny do niczego, a menu włosko-turecko-meksykańsko-jakieś tam. Atmosfery Italii to tam nie ma na pewno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie dla oszustów niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 23:49
https://www.facebook.com/bunzlauer/photos/a.633182606742406.1073741827.633152826745384/824913487569316/?type=1&theater niestety nie ma o czym gadać te komentarze i temat same świadcza za siebie, klienci nie dośc ze obslugiwani przy syfiastych stolikach to do tego oszukuja na wielkosci pizzy, pieprzyc ich drinki skoro oszukują na pizzy na pewno drinki tez nie sa lepsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 23:52
oszusty jakich mało, obsluga nie interesuje sie klientami, właściciele kroja na wielkosci pizzy, pizza 50 zł ma w rzeczywistosci 44 cm, do tego kaze soie doplacac za pudełko na wynos, brak sosów, ciasto grubosci tortilli, NIE POLECAM ! juz lepiej samemu se zrobic niz dawac sie jawnie oszukwiac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza