Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
El Pablo raj dla smakoszy
~Babie lato niezalogowany
18 stycznia 2015r. o 15:04
jedyny plus tej pizzerii to to ze można płacić kartą przy dostawie bo ani smak ani cena nie zachęca (szkoda ze jeszcze za krojenie sobie nie liczycie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
1 maja 2016r. o 23:01
Zamowiona pizza ok ale czekanie ponad 2godziny a niby mialo byc do 1godziny, pizza przyjechala zimna a z tego co wiem powinna byc przynajmniej ciepla jak nie goraca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasi niezalogowany
2 maja 2016r. o 18:04
Po tych komentarzach to na pewno nie pójdę do tego lokalu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
2 maja 2016r. o 19:58
Byłem tam na pizzy z rodzina trzy razy w ciągu ostatnich dwóch miesiecy.Wypróbowalismy sześć różnych smaków Za kazdym razem byliśmy zadowoleni , no moze za wyjatkiem czterech smaków sera , bo niestety nie dało sie tych czterech smaków wyczuc i sera ciut za mało jak na pizze serową. Ciato bardzo dobre i pozostałe smaki OK. Ceny tęz rozsadne szczególnie za 50 cm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2016r. o 20:12
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala niezalogowany
2 maja 2016r. o 22:33
Ja tam wolę tą nową włoską pizzerię w okrąglaku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ARTUR niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 21:25
Pizza niezła,ale to wszystko co można powiedzieć o tym miejscu. Obsługa tragiczna, kelnerki opryskliwe i bezczelne, az dziw bierze, że właściciel pozwala na takie zachowanie pracowników. Nie polecam tego miejsca, daleko jeszcze temu lokalowi do akceptowalnych standardów obsługi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niezadowolny Ja niezalogowany
20 listopada 2016r. o 18:42
Wszedłem na forum by sprawdzić czy nie przesadzam z moją opinią nt tej knajpy.
Jednakże okazuje się, że nie. Panienki zza lady z należytą dla ich wieku i "nieopierzenia" manierą obsługują opryskliwie i z niespodziewaną łaską. Wrażenie jakby człowiek był tam za karę i prosił o łaskę zamawiając ich "wyśmienitości".
Na pytanie czy można zamówić 1 pizzę podzieloną smakowo na 2 rodzaje otrzymałem jakąś wyuczoną regułkę, której po 2 pierwszych słowach przestałem słuchać gdyz się nie dało tego przyswoić...jak w barze mlecznym "APIS" z filmu pana Barei "Miś".
Jak już się okazało, że mogę zamówić tak jak chciałem okazało się również, że płacąc za pizzę muszę zapłacić w taki sposób, że: pizza składała się z dwóch smaków droższego i tańszego-w wyniku tego Pani oznajmiła mi że za całą pizzę muszę zapłacić kwotę jakbym zamówił pizzę droższą a nie sumę połówka tańsza + połówka droższa...
Idąc dalej do części smakowej: pizza była bez dodatków przypraw (w tym soli). Rezultatem wrażenia jakby jeść jałowe cisto z jałowymi dodatkami.
Musze powiedzieć, że jakość legła w gruzach. Obsługa + brak smaku + ciasto ciężkie i jałowe. Uważam, że idąc w tą stronę Pan El Pablo traci bardzo na renomie...szczególnie, że posiadając lokal w centrum miasta reprezentuje też miasto Bolesławiec co daje wrażenie, że w tym mieście ludzie nie mają gustu, smaku i są prości w obyciu...
Szkoda i rozczarowanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza