Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowa automyjnia

~chiko niezalogowany
22 maja 2013r. o 15:20
~ja napisał(a): Witam. A ja juz widze jak chłopaki szybko podniosa te swoje ceny!!!!! Chcieli wystartowac z hukiem i to wszystko!!! Konkurencja jest duża tak więc za taką cenę to im sie szybko przestanie opłacać!!!!!
haha ,, :D nie za mocno sie podniecasz ? tez mozesz zrobic promocje na swojej myjce ! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
22 maja 2013r. o 16:41
Widzę, że konkurencja komentuje posta :)))) złośliwe gadanie ..ja tam ze swojej strony polecam Lotosa , tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystian niezalogowany
22 maja 2013r. o 22:15
~J. napisał(a): POLECAM wszystkim myjnię. Skorzystałem z usługi kilka miesięcy temu i muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczyli. Lakier wyglądał jak lustro - można było sie przejrzeć, ryski wyparowały, a połysk utrzymuje się do dzisiaj i dali mi na niego gwarancję. Cena też ok
A to dobre, bo chłopski około 2 tyg pracują!!! Hahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
22 maja 2013r. o 23:00
ale on ma kapsułe czasu i wogóle co sie czepiasz... ;)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E60 niezalogowany
23 maja 2013r. o 0:28
Witam jestem dumnym posiadaczem BMW E60 530d z2009r byłem na tej myjni i stwierdzam ,że na pewno wrócę! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
23 maja 2013r. o 5:41
Po odzkodowanie? ;)


Dopisane 23.05.2013r. o godz. 05:41:

s *

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 9:58
Widze ze konkurencji żal dupe ściska , niezła beka z tych waszych uszczypliwych komentarzy hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
23 maja 2013r. o 13:33
~ napisał(a): Widze ze konkurencji żal dupe ściska , niezła beka z tych waszych uszczypliwych komentarzy hahaha
Ja to uważam że w tym temacie sie wypowiadaja tylko właściciel lotosa czy jak mu tam i ktoś z konkurencji. Kompletna bzdura te komentarze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima