Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowa automyjnia

~alek12 niezalogowany
24 maja 2013r. o 22:56
Dzisiaj byłem sprawdzic tą myjnie. Dobrze umyte a jeszcze lepiej posprzątane przez bardzo ładną panią. Podobno pań ma być więcej :). Polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
24 maja 2013r. o 23:38
A chłopy z kaloryferami kiedy będą??
Bo laski to mało mnie kręcą :*

A tak na poważnie, życzę, żeby interes się kręcił. Bo jak narazie tylko gratulować zainteresowania i pozytywnych opinii :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
25 maja 2013r. o 6:13
k1p napisał(a): A chłopy z kaloryferami kiedy będą?? Bo laski to mało mnie kręcą :*

To jest nas dwie :D :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRIVER niezalogowany
25 maja 2013r. o 6:40
..w skupie zlomu...jest kalolyferóf do oporu..postawić,ze dwa przy bramie wjazdowej.....i bedzie GIT MAJONEZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
25 maja 2013r. o 8:28
~... napisał(a):
~ napisał(a): Widze ze konkurencji żal dupe ściska , niezła beka z tych waszych uszczypliwych komentarzy hahaha
Ja to uważam że w tym temacie sie wypowiadaja tylko właściciel lotosa czy jak mu tam i ktoś z konkurencji. Kompletna bzdura te komentarze...

kompletną bzdurą jest mycie aut przez ładne panie - tylko dlatego ze są fajne? czy takze profesjonalne?
Ale....kto zabroni ......kazdy sposób ponoc dobry zeby złapać klienta....
Zycze powodzenia w kazdym razie... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 maja 2013r. o 8:56
~J. napisał(a): POLECAM wszystkim myjnię. Skorzystałem z usługi kilka miesięcy temu i muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczyli. Lakier wyglądał jak lustro - można było sie przejrzeć, ryski wyparowały, a połysk utrzymuje się do dzisiaj i dali mi na niego gwarancję. Cena też ok


Nowa myjnia, a gość pisze, że kilka miesięcy temu był tam :D

Ale bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Derx niezalogowany
26 maja 2013r. o 11:42
Podobalo mi sie !jest zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 maja 2013r. o 20:19
ostry2011 napisał(a):
~... napisał(a):
~ napisał(a): Widze ze konkurencji żal dupe ściska , niezła beka z tych waszych uszczypliwych komentarzy hahaha
Ja to uważam że w tym temacie sie wypowiadaja tylko właściciel lotosa czy jak mu tam i ktoś z konkurencji. Kompletna bzdura te komentarze...

kompletną bzdurą jest mycie aut przez ładne panie - tylko dlatego ze są fajne? czy takze profesjonalne?
Ale....kto zabroni ......kazdy sposób ponoc dobry zeby złapać klienta....
Zycze powodzenia w kazdym razie... ;)


to jest tzw."chłyt marketindody" :]
Wiadomo,ze taki pomysł ma na celu przyciagnąć meską część kierujących ,tylko pytanie ,czy klientów będzie na tyle duzo ,żeby paniom normalnie zapłacić :P

Siak czy tak jak mi sie auto upaskudzi to skoczę zobaczyć jak to wygląda,do tej pory śmigam na tesco/brico ,tak więc trzeba zobaczyć czy własne czochranie myjką za te 8-12 zł jest opłacalne ,czy lepiej zapłacic te 14 i widzieć konkretną różnicę :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego