Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

SNY. O czym śnimy?

8375
#GosiaG nieaktywny
21 maja 2013r. o 21:39
E napisał(a): Jak już miałam spaść, to machałam...hmmm rękoma i opadałam łagodnie na podłoże, czyli na coś :D


Opadanie to taki 'spadnięcie' tylko delikatne :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
21 maja 2013r. o 21:41
Jak zwał, tak zwał, grunt, że jestem cała i zdrowa :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
21 maja 2013r. o 21:42
alter napisał(a):

A ja uważam, że we śnie nie można upaść! spaść! tak do końca. Bo to znacza coś złego, coś co się dokona, spełni.


A jaaa... uważam że jak się upadnie we śnie to można się podnieść w rzeczywistości :P

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 maja 2013r. o 22:02
GosiaG napisał(a):
A jaaa... uważam że jak się upadnie we śnie to można się podnieść w rzeczywistości :P


Samo "spadnięcie" nic śniącemu nie podpowie, w niczym nie pomoże. Spadnięcie, to forma dokonana. To dlatego byłem pewien, że E nie spadła do końca :) E, staraj się już nie spadać, a jak już to pomyśl o kimś kto Cię złapie :)


Dopisane 21.05.2013r. o godz. 22:02:

PROŚBA... opowiadajcie swoje sny, uwzględniając szczegóły, zawsze kiedy się obudzicie... :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F niezalogowany
21 maja 2013r. o 22:53
Z dzieciństwa pamiętam sen kiedy wchodziłem po takich krętych schodach do góry i po chwili spadałem, lot był nie przyjemnym uczuciem i sen powtarzał sie kilka razy. Teraz już niestety mi sie nie śni ale są dużo gorsze, na przykład śnił mi sie koniec świata, taki dosyć dziwny, jechałem do pracy wcześnie rano, na tyle wcześnie że było jeszcze ciemno, spojrzałem w niebo i zobaczyłem księżyć a obok niego coś równie wielkiego, wszędzie zrobiło się biało ja sie przestraszyłem i pobudka, oczywiście działo się więcej ale nie chce sie tutaj rozpisywać. Tak samo śniły mi sie leśne ścieżki koło mojego domu które prowadziły mnie do miejsc jakich nigdy nie widziałem, na przykład do jakiejś dziwnej wioski itp. Chciałbym sie dowiedzieć czegoś więcej na temat snów, ponieważ uważam że każdy coś ze sobą niesie ale jak znaleźc to ukryte przesłanie i czy ono w ogóle jest, czy to może wytwór naszej wyobraźni każe nam sie czegoś w nich doszukiwać? To wszystko jest dla mnie dziwnym i ciekawym zjawiskiem do badań :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F niezalogowany
21 maja 2013r. o 22:58
Zapomniałem dopisać, co robić by zapamiętywać sny gdyż z tym mam problem, zasłonięte okna nie pomagają, ciężko zapamiętać a czasem pamiętam jedynie kilka minut i po chwili czarna plama. Z czym to sie wiąże co może być przyczyną? brak skupienia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 maja 2013r. o 23:31
~F napisał(a): Zapomniałem dopisać, co robić by zapamiętywać sny ?


zapisuj sny, zasypiaj z wolą zapamiętania snu... zapisywanie nawet w środku nocy, zeszyt i długopis połóż blisko łóżka... jak się obudzisz zapisuj, z czasem będziesz pamiętać więcej, i każdy sen, z czasem nie będziesz musiał od razu zapisywać, a będziesz pamiętać... wystarczy nawyk :)


Dopisane 21.05.2013r. o godz. 23:31:

~F napisał(a): Z dzieciństwa pamiętam sen

najlepszym tłumaczem snów jesteśmy my sami... to my znamy siebie najlepiej, to my najlepiej odczytamy przesłanie :) staraj się o znaczeniu snów trochę poczytać, tak na początek :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
22 maja 2013r. o 0:01
ja swoimi snami to bym zawstydził samego Hannibala a co najdziwniejszego w tym to w tych snach biorą udział te same osoby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza