Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kolizja na Rondzie Ul. Góralska

10895
#bitek.pl nieaktywny
7 czerwca 2013r. o 20:55
~ napisał(a): oczywiście BMW to jakieś pechowe auta ;)

BMW to dobre, mocne samochody. Niestety często nie mają szczęścia do swoich kierowców...

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gwidon niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 21:04
~alca pone napisał(a): kolejny raz macie dowód na istnienie m.a.f.i.i w Polsce... :>
Jeżeli jeszcze tego ktoś nie widzi jest ślepy jak kret...

I po co tak mówisz :> Koleś bzdury pisze a taki jak ty mu wierzy i dopowiada, jakie to (...), mafia itp. Chłopaku puknij się :]

Zmoderowano 07.06.2013 godz.21:41 - powód: wulgaryzm (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
7 czerwca 2013r. o 21:15
~ napisał(a): No to ja wam opowiem historie o tym zdarzeniu... dopiero stanowcza raekcja poszkodowanych sprawila, ze kierowca zostal przebadany alkomatem; ... powinien zostac zabrany dowo rejestracyjnym, ale nie w tym przypadku; policjanci pozwolili mu odjechac uszkodzonym autem!!! ... kierowca nawet nie dostal mandatu!!! a na pytania poszkodowanych policjanci powiedzieli, ze kierowca zostanie ukarany a jaki dostanie mandat to nie ich sprawa! (...) i tyle; i jak tu ich lubic?

Chłopie byłeś tam czy szwagra siostry sąsiadka opowiedziała ci tę historię :> co wykazało badanie ? Policjanci poddają badaniu gdy są wątpliwości co do stanu trzeźwości uczestnika - tam widać nie było skoro nie chcieli badać. Ponadto zatrzymanie dowodu rejestracyjnego nie jest równe z tym, że autem nie można wrócić do domu "na kołach". Na pytania poszkodowanych... a hu... ich obchodzi ile dostał sprawca kolizji. Ta informacja jest dla sprawcy i ew. ubezpieczyciela i tyle. Może przekaż te informacje tej sąsiadce szwagra siostry - mogą okazać się pomocne następnym razem :] A na koniec odniosę się do Twojego ostatniego stwierdzenia : ... jak tu ich lubić? oni to nie dżem żeby lubić czy też nie :P kup se kamerkę i rób "szoł". Są już tacy...powodzenia...

Zmoderowano 07.06.2013 godz.21:42 - powód: korekta cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 21:28
(...) Ale na szczęście jest coraz więcej takich którzy sa w stanie wam się postawić.

Zmoderowano 07.06.2013 godz.21:37 - powód: zbędne cytowanie oraz złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
7 czerwca 2013r. o 21:33
~ napisał(a): (...)Ale na szczęście jest coraz więcej takich którzy sa w stanie wam się postawić.

O czym ty do mnie mówisz :/ Ty się potrafisz komuś postawić ? Ale nie przez neta i to najlepiej jeszcze niezalogowany. Do spania dzieciaku !!

Zmoderowano 07.06.2013 godz.21:38 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 23:08
igrek napisał(a): Chłopie byłeś tam czy szwagra siostry sąsiadka opowiedziała ci tę historię :> co wykazało badanie ? Policjanci poddają badaniu gdy są wątpliwości co do stanu trzeźwości uczestnika - tam widać nie było skoro nie chcieli badać. Ponadto zatrzymanie dowodu rejestracyjnego nie jest równe z tym, że autem nie można wrócić do domu "na kołach". Na pytania poszkodowanych... a hu... ich obchodzi ile dostał sprawca kolizji. Ta informacja jest dla sprawcy i ew. ubezpieczyciela i tyle. Może przekaż te informacje tej sąsiadce szwagra siostry - mogą okazać się pomocne następnym razem :] A na koniec odniosę się do Twojego ostatniego stwierdzenia : ... jak tu ich lubić? oni to nie dżem żeby lubić czy też nie :P kup se kamerkę i rób "szoł". Są już tacy...powodzenia...Zmoderowano 07.06.2013 godz.21:42 - powód: korekta cytowanego posta (moderator)


i tu się chłopczyku mylisz bo byłem na miejscu, słyszałem i widziałem cały ten cyrk; tam cały czas biegają dzieci na tej posesji, na szczęście wtedy ich tam nie było; i nie pieprz mi tu, że w takich sytuacjach nie sprawdzacie trzeźwości; jak miałem poważną kolizje to, pomimo, że byłem trzeźwy i sytuacja nie wynikła z mojej winy, musiałem dmuchać; to samo z dowodem rejestracyjnym - ledwo pęknięta lampa i już nie można jechać, a tu gościu ceglany płot rozwala i odjeżdża sobie jakby nigdy nic; panie igrek, oglądam często rożne programy o pracy policjantów i za każdym razem sprawca, jeśli jest na miejscu zdarzenia, karany jest mandatem i punktami zawsze na miejscu; a tutaj - bezczelność i kolesiostwo; jesteście bandą cwaniaków z miodem w uszach i tyle; bycie policjantem strasznie wpływa na człowieka

Zmoderowano 08.06.2013 godz.12:40 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 23:18
dziadostwo...szanuję policję, ale niestety nie zawsze...są grupy w Pl specjalnie uprzywilejowane, zamknięte i ciężkie do ugryzienia. Tylko ku...a dlaczego tak jest? Nie o taką POLSKĘ walczyliśmy przecież! Igrek... zamknij japę... obrońco nie tych co trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alabaster niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 5:23
Igrek,Gwidon....to część tego ,,układu'' wiec kogo mają bronić?
Zobaczcie sami, nawet po tych wypowiedziach -jaka to zamknięta grupa ,jak razem się wspierają, kryją i przekłamują fakty na swoją korzyść.
Czują się bezkarni a każdego ,kto napisze cokolwiek nie po ich myśli- starają się zastraszyć lub ,,zneutralizować'' wypowiedź tak, aby to piszący czuł się jak przestępca.

Ktoś tu polecał film Drogówka.
Ja polecam książkę Jacka Piekary - Przenajświętsza Rzeczpospolita.
Futurystyczny obraz (dobrze że na razie science- fiction ) państwa policyjno-klerykalnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza