Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Masz kilkunastoletni samochód - znów będziesz dojną krową :(

3145
#hemi nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 14:44
Dzisiaj przeczytałem takie coś i... JESTEM W SZOKU!

http://www.polskatimes.pl/artykul/929635,dodatkowe-oplaty-podatki-i-badania-stare-auto-moze-wydrenowac-kieszen,id,t.html
Grupa dealerów VW i Audi wpadła na cudowny pomysł, ze sposobem na kupno nowszych i nowych aut w Polsce jest... dowalić zakazami, podatkami i opłatami :(
Jak czytam ten artykuł to jakoś nie wierze w to, że oni mogą byc mieszkańcami naszego kraju, bo wychodzą z założenia, że ludzi hamuje przed kupnem auta za 50, 100 czy 200 tys to, że sa przywiązani do swych 15-20 letnich aut, a nie to, że ludzi zwyczajnie NIE STAĆ na nowsze auta!

A jak już dostanę ten 1000zł rabatu na nowe auto, to rozbiję świnkę w której mam odłożone 100 tys na Golfa czy 200 tys na A6 i od razu pobiegnę do salonu :] :]

Jak się takie materiały czyta, to... człowiek nie wie, czy się smiac, czy płakać :(.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 15:06
no właśnie nie wiem ;( :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 22:09
"Grupa dealerów VW i Audi wpadła na cudowny pomysł"

aż tak naiwny jesteś? czy może miłość do Donka nie pozwala Ci racjonalnie myśleć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 22:46
Oj hemi, przestań czytać Kocham Bolec.Info ety :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GOŚĆ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 7:44
złodzieje co siedzą w ławkach sejmowych są udziałowcami spółek vw i innych, to nie dilerzy to nasi cudowni posłowie pod przykrywką,

mam nadzieję że po nowych wyborach tak się nie stanie

można przecież protestować i myślę że będzie duuużo osób, bo większość rodaków ma starsze auta.........

do boju rodacy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 7:47
ja mogę już jechać swoim autem i zablokować stolicę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 7:53
~GOŚĆ napisał(a): złodzieje co siedzą w ławkach sejmowych są udziałowcami spółek vw i innych, to nie dilerzy to nasi cudowni posłowie pod przykrywką,

mam nadzieję że po nowych wyborach tak się nie stanie

można przecież protestować i myślę że będzie duuużo osób, bo większość rodaków ma starsze auta.........

do boju rodacy


Po wyborach jednych złodziei zastąpią następni złodzieje. Nie po to ktoś się pcha do koryta żeby się potem z niego nie nażreć. Tak jest na wszystkich szczeblach władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 16:37
dlatego nigdy nie kupuje audi i vw, to są złodzieje co robią buble i każą za to słono płacić. Niby solidność 2,0 TDI - skarbonka bez dna, już lepsze francuzy i włochy nie mówiąc już o koreańczykach. Na pohybel takim pomysłom i ich autorom auti i vw :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.