Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Masz kilkunastoletni samochód - znów będziesz dojną krową :(

~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 20:18
Diler może sobie chcieć, a le najgorsze są rude dziady które to zatwierdzą po łapówie. To nie diler jest tu problemem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie wiesz co piszesz niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 9:32
~ napisał(a): dlatego nigdy nie kupuje audi i vw, to są złodzieje co robią buble i każą za to słono płacić. Niby solidność 2,0 TDI - skarbonka bez dna, już lepsze francuzy i włochy nie mówiąc już o koreańczykach. Na pohybel takim pomysłom i ich autorom auti i vw :P


no wiec tak, ja mam od 8 lat wv, 1.9 tdi , samochod ma 250 000 przejechane a ja zrobiłem nim 80 000 kilomertow jedyne co mi nawalilo to sprzeglo które wymieniłem , ale było od nowości wiec miało prawo się już zurzyc, od 8 lat nim jezdze i nic nie musialem wymieniac tylko elementy exploatacyjne klocki, olej, filtry, zarowki itp. spalanie sprawdzone 4,5 na100 kil dalej mówisz ze szrot???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ver-Tex niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 10:20
Ja mam golfika 2 1,6 w turbinie ma 25 lat i nie narzekam. Ma zrobione 400 tysi bez mała i dalej grzeje i nie odstaje od nowszych sprzętów. Pamiętajcie, że to nie na samochodach się zarabia, ale na częściach do nich, więc myślę że można być spokojnym bo na tej ustawie ucierpią koncerny produkujące części samochodowe a oni sobie na to nie pozwolą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 11:14
~ napisał(a): dlatego nigdy nie kupuje audi i vw, to są złodzieje co robią buble i każą za to słono płacić. Niby solidność 2,0 TDI - skarbonka bez dna, już lepsze francuzy i włochy nie mówiąc już o koreańczykach. Na pohybel takim pomysłom i ich autorom auti i vw :P

dziecko porozmawiamy jak przejdziesz z "resoraków" na prawdziwe samochody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polaczek niezalogowany
29 czerwca 2013r. o 0:10
hej,

przykładowy leasing w DE (znajomy kupował)
BMW 3 za około 18 tyś. eur
rata 165 eur...

tylko, że tam za rok najniższej krajowej miałby takie auto za gotówkę,
a za ile lat najniższej krajowej w polszy można kupić takie ?

jeśli ktoś mi da takie auto za złotówkę i każe płacić 1/20 miesięcznej pensji jak w DE to chętnie...

gdyby oni mieli zapłacić 100tyś euro za takie auto tak jak my 100tyś pln
(a zarabiamy około tyle pln co oni euro) to byłaby tam regularna bitwa na ulicach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brico111 niezalogowany
29 czerwca 2013r. o 13:31
Adolf Hitler też stawiał na Volkswagena i co z tego wyszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
29 czerwca 2013r. o 15:16
Chcą to kasują nas jak chcą a głupi polak idzie do urny i głosuj ;) a u nas podatki bul ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 14:20
Jak ja lubie ludzi co pisza ze ich auta wazace okolo 1.5 tony pala 4.5litra na 100kilosow. Chyba z przepasci lecac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.