Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bezpieczeństwo kontra mandat.

~mściciel niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 11:51
Patrzalski napisał(a):
~MATKA POLKA napisał(a): A co jeśli ciąża jest jeszcze nie dość widoczna?


Ustawodawca widocznie stwierdził ,że ciąża której jeszcze nie widać ,nie jest zagrożona przez zapięcie pasów ,więc w tym przypadku należy (zgodnie z prawem) pasy zapiąć .


znalazł się mądrala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 13:48
~abc napisał(a): Ja nie jestem do konca pewna co do zapinania pasów, to już jest indywidualne podejście. Znam przypadek, gdzie chłopak zapiął pasy i przy wypadku gdyby nie one to by przeżył. Ale cóż życie jest zbyt krótkie.


a skąd to można wiedzieć czy by przeżył bez pasów?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 13:49
bo by wyleciał przez przednią szybę i nic by mu nie było.

Zmoderowano 28.06.2013 godz.15:49 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 13:55
i wiesz to na pewno?

Zmoderowano 28.06.2013 godz.15:50 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 15:51
tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
28 czerwca 2013r. o 16:39
Patrzalski napisał(a): ... należy (zgodnie z prawem) pasy zapiąć .

A ty jak taxówą jedziesz to nie zapinasz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
28 czerwca 2013r. o 18:10
Nie jeżdżę taxi bo mam własny samochód :) Żona mi kupiła ;p
Ale zawsze zapinam pasy i tak uczę swoje dzieci ;p Ja wprawdzie nie miałem żadnego poważnego wypadku ,ale dzieci już miały i dzięki temu ,że miały zapięte pasy nic się im nie stało (poza strachem i paroma siniakami).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2013r. o 8:19
Patrzalski napisał(a): Nie jeżdżę taxi bo mam własny samochód :) Żona mi kupiła ;p
Ale zawsze zapinam pasy i tak uczę swoje dzieci ;p Ja wprawdzie nie miałem żadnego poważnego wypadku ,ale dzieci już miały i dzięki temu ,że miały zapięte pasy nic się im nie stało (poza strachem i paroma siniakami).


to dziękuj za to Bogu, że tylko tak to się stało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego