Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oferta promocyjna w markecie LIDL

8117
#alabaster72 nieaktywny
5 lipca 2013r. o 17:12
LUDZIEEEEEEEEEE, jest jeszcze BUDWEISER po 2,49 i widziałem pontony, ze trzy :P

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7151
#zeton nieaktywny
5 lipca 2013r. o 17:20
~DZIADEK 60 napisał(a): Przed otwarciem marketu spora kolejka chętnych kupienia oferowanych promocyjnych towarów .
Pomimo to że market był jeszcze zamknięty nie było jeszcze godziny ósmej ,obsługa sklepu już wynosiła niektóre artykuły czekającym na parkingu w samochodach klientom.
W chwili otwarcia gdy większość chetnych dokonania zakupów dobiegła do regałów okazało się że już niema tego co było w gazetce reklamowej na ta ten dzień.
Między innymi kajak był na regale wyeksponowany jeden,a drugi który widziałem też był ale w kasie za krzesełkiem pani kasjerki w tej kasie przy ścianie.
Bardzo wiele osób było zawiedzonych mimo że odstali swoje nie kupili tego co chcili nabyć na twarzach było widać rozczarowanie
CHYBA COŚ BYŁO NIE TAK CZY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI KUPUJE OBSŁUGA MARKETU.
CO PAŃSTWO SĄDZĄ O TAKIEJ PRAKTYCE.



gdybys czlowieku byl na ich miejscu i mial taka mozliwosc to pierwszy bys lecial , zreszta jak 99% spoleczenstwa... po co sie zalic odrazu na forum, tak bylo jest i bedzie ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1428
Seifer
5 lipca 2013r. o 18:12
pati84 napisał(a): A ja ich tam rozumiem i nie krytykuje tego co robią. Według mnie do wszelkich promocji pierwszeństwo powinni mieć właśnie pracownicy danego sklepu, bo co w tym złego. Człowiek jak każdy inny i też chce kupić coś fajnego za nieduże pieniądze, a że jako pierwszy ma dostępu do towaru, to już tylko pozazdrościć :).


dokładnie ;)

Zmoderowano 05.07.2013 godz.19:09 - powód: błąd cytowania (moderator)

Uśmiech na twarzy nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan umysłu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2013r. o 18:51
Też tak uważam....i popieram :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2013r. o 20:33
A ja nie rozumiem ludzi, którzy popierają takie zachowania. Dziadek słusznie zwraca na to uwagę. Inaczej by śpiewał jeden z drugim, jakby też jakiś promocyjny towar sobie w gazetce upatrzył, pobiegł o 8.00 pod market, a tam się okazuje, że dziwnym trafem nic już nie ma, bo się sprzedało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2013r. o 14:35
Nic dodać , nic ująć :> Z czego to wynika? Z dziadostwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byla pracownica niezalogowany
7 lipca 2013r. o 20:39
Bzdura nic nie było wynoszone ..................tylko tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2013r. o 10:37
Ludzie jak tak zazdrościcie tym pracownikom to może też się tam zatrudnijcie i będziecie tak samo sobie korzystać.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza