Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ks. Lemański

10114
#alter nieaktywny
24 lipca 2013r. o 19:04
Patrzalski napisał(a): mam prawo pisać co myślę,dopóki nie będę nikogo obrażał


Wiesz, że chwilami przekraczasz granice obrażania. Choćby zwrotem "o wycieraniu gęby Jezusem"!! Jako wierzący oczekiwałbym więcej szacunku, bo jak można takim zwrotem operować atakując innych?! :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2013r. o 23:41
Patrzalski napisał(a): Piłsudski był lewicowy dla własnych potrzeb ,a prawicowy po to żeby zamknąć usta innym :)

Nie rozumiem - zamykał usta innych już nie dla własnych potrzeb? I co jest prawicowego w zamykaniu ust innym? Cenzura to była za lewackiego PRL-u.


Patrzalski napisał(a): KEP podaje że ponad 80%

Niech se podaje, ja mówię o realnych wartościach.


Patrzalski napisał(a): urzynając siły nie trzeba się liczyć z nikim :)

Jakiej siły używają Polacy-katolicy? Księża wpadają na Wiejską i okładają posłów Ruchu Palikota bejsbolami?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 23:59
Patrzalski za dużo wypił dzisiaj :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 0:09
Patrzalski napisał(a): Tu jest większy problem :) Ja dopatruję się masakry nauk Jezusowych w całej działalności kościoła katolickiego .
Jeśli chodzi o ks. Oko, to on bardzo często używa słowa "lewactwo"
wszyscy wiemy jaki stosunek do tzw. "lewactwa" ma kościół i partie prawicowe oraz organizacje neofaszystowskie typu NOP ,ONR iitp.
Lektura nauk Jezusa (z moje strony skąpa) może Ty wyczytałeś więcej ? Nigdy nie zauważyłem ,żeby Jezus uczył nienawiści rasowej ,ani pogardy do "socjalizmu" nawet sam założył swego rodzaju komunę . Wspólnota wiernych zgromadzona przez Jezusa ,nie rządziła się prawami kapitalizmu ani nie prowadziła selekcji rasowej swoich członków. Podział jedzenia na pustyni ,uznany jako cud ,nie ma nic wspólnego z kapitalizmem ;) Zamiana wody w wino ?
Za darmo ? :) Czysty komunizm ;p Przykro mi ale w sprawie swoich poglądów ,nie możecie wytrzeć sobie twarzy Jezusem :)


W zasadzie nie da się do tego ustosunkować tak by nie obrazić autora. Jest w tym taka mieszanka lewackich bredni i nieuctwa, że kapcie spadają!
Trzeba się było parę lat do historii przykładać, toby się nie plotło takich farmazonów.
Co dokładnie ma ksiądz OKO czy Kościół wspólnego z rasizmem? Skrajnie i zupełnie nic!
Słyszał kto w komunizmie o cudownym rozmnożeniu chleba?
Czy socjalizm zamienił kiedy wodę w wino?
Wynocha do Korei północnej - tam jeszcze masz czyste lewactwo u władzy. Tam socjalizm rozdaje takim jak ty chleb i wino czy raczej odbiera wszystkim wszystko morduje i głodzi?
Lewactwo od początku swego istnienia to terror i mordowanie wszystkich którzy lewakami nie są. Tu masz historię światowego lewactwa
http://bobrzanie.pl/2011/11/17/nkostas/postempowcy-nie-odpuszcza

Czy Chrystus mordował ludzi tak jak lewica? Przymuszał ich do czegokolwiek? Odbierał majątki razem z życiem?
Każdy normalny człowiek ma wrogi stosunek do lewactwa, bo lewactwo nigdy nic dobrego nie przyniosło. Same nieszczęścia, ruinę gospodarki i setki milionów ofiar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 lipca 2013r. o 0:16
Pamiętam lata temu, jak Kostas pisał na bolec.info. To chyba ten sam.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
25 lipca 2013r. o 18:30
Patrzalski napisał(a): Tu jest większy problem :) Ja dopatruję się masakry nauk Jezusowych w całej działalności kościoła katolickiego .
Jeśli chodzi o ks. Oko, to on bardzo często używa słowa "lewactwo"
wszyscy wiemy jaki stosunek do tzw. "lewactwa" ma kościół i partie prawicowe oraz organizacje neofaszystowskie typu NOP ,ONR iitp.
Lektura nauk Jezusa (z moje strony skąpa) może Ty wyczytałeś więcej ? Nigdy nie zauważyłem ,żeby Jezus uczył nienawiści rasowej ,ani pogardy do "socjalizmu" nawet sam założył swego rodzaju komunę . Wspólnota wiernych zgromadzona przez Jezusa ,nie rządziła się prawami kapitalizmu ani nie prowadziła selekcji rasowej swoich członków. Podział jedzenia na pustyni ,uznany jako cud ,nie ma nic wspólnego z kapitalizmem ;) Zamiana wody w wino ?
Za darmo ? :) Czysty komunizm ;p Przykro mi ale w sprawie swoich poglądów ,nie możecie wytrzeć sobie twarzy Jezusem :)

Oj tam, oj tam. Nie myl miłosierdzia z naiwnością. Już św. Paweł napisał, że kto nie pracuje, niech też nie je - jak zobaczył cwaniaczków, co na krzywy ryjek chcieli popasać. Kościół jest święty, tylko ludzie grzeszni :D Coś podobnego o narodzie i Polakach powiedział Piłsudski - tylko dosadniej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lipca 2013r. o 21:20
....ja dla Skorna ,,autorytetem,, w parze z Patrzalskim... :|
no.no...
cokolwiek zaskoczony,jednocześnie cieszę się że akurat z nim... :)

co do Jezusa ,nie wypowiadam się bo jego wartość kościół w tym kraju zdewaluował po raz kolejny ,zapraszając jakiegoś ,,cudaka-cudotwórcę,, co to za pięć złotych potrafi ,,uzdrawiać ,,
czegoś takiego nie potrafi nawet NFZ ;)
powiadam wam...to zaiste cud :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
25 lipca 2013r. o 21:36
falco napisał(a): co do Jezusa ,nie wypowiadam się bo jego wartość kościół w tym kraju zdewaluował po raz kolejny ,zapraszając jakiegoś ,,cudaka-cudotwórcę,, co to za pięć złotych potrafi ,,uzdrawiać ,,

Organizatorzy spotkania na Stadionie wlozyli sporo wysilku, by podkreslic, ze jedynym uzdrowicielem jest ciala i duszy jest Jezus. Takiej sily nie ma zaden czlowiek, ktory byc moze najwyzej narzedziem Jezusa. Jednak na niewiele to sie zdalo.
To przeinaczenie moze wynikac ze zlej woli, . To przeciez doskonala okazja, by po raz kolejny osmieszyc katolikow. Jesli sie odrzuci zla wole oraz niemoznosc zrozumienia prostego przekazu, pozostaje kwestia wiary, a dokladnie braku wiary w moc Jezusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.