Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ks. Lemański

4469
#Patrzalski nieaktywny
24 lipca 2013r. o 16:06
mam prawo pisać co myślę,dopóki nie będę nikogo obrażał ,takie mam prawo według zasad forum :)
czy jestem wierzący czy nie to powinieneś wywnioskować z moich postów :)
nikogo nie mam zamiaru nauczać ,po prostu śmiało piszę co myślę
Ty jak wolny człowiek masz prawo mnie krytykować ,nie zgadzać się z moimi poglądami - ja nie jestem Twoim dyktatorem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2013r. o 16:17
Ty i falco jesteście dla mnie autorytetami w sprawach wiary, i nie tylko wiary.

Zwolennicy autorytarnego socjalizmu, demokratycznej UE oraz odnowy Kościoła katolickiego, umiejący pogodzić ze sobą wszyskie sprzeczności.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 lipca 2013r. o 16:27
Autorytaryzm i socjalizm :) chcesz to wpakować do jednego wora ? Chyba jeden browar za dużo ;P :) To już było i zdechło naturalną śmiercią .Dziwi mnie to ,że po doświadczeniach z poprzedniego okresu nadal podsuwa się społeczeństwu autorytaryzm z prawej strony .Liberalizm tez już zdechł ;) Co nam zostaje ??? Może racjonalizm dla odmiany ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2013r. o 16:31
Patrzalski napisał(a): Autorytaryzm i socjalizm :) chcesz to wpakować do jednego wora ?

A PRL to co? Tylko nie mów, że demokracja ludowa. : )


Za to nie wiem, co to ten autorytaryzm z prawej strony.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 lipca 2013r. o 16:39
PRL to uległa wobec ZSRR republika ludowa.
Z prawej strony wygląda to na podległość wobec KEP *

*KEP -Konferencja Episkopatu Polski

KEP - drugi beneficjent dotacji unijnych po GDDKiA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 16:43
skorn napisał(a): Za to nie wiem, co to ten autorytaryzm z prawej strony.


Na Kowno , żydzi na Madagskar czyli Piłsudski. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2013r. o 16:54
Piłsudski to prawica? Jestem w szoku!


Dopisane 24.07.2013r. o godz. 16:54:

Do Patrzalskiego:

Ja pytam o autorytaryzm, nie antyklerykalizm. Podobne w brzmieniu, ale nie to samo.

Kościół katolicki w Polsce przestałby istnieć gdyby nie wierni. Wierni krk, to jakieś 40, 50% polskich obywateli. Obywatele w demokratycznym państwie mają wpływ na to, co się w nim dzieje. Ze względu na swoją liczbę stanowią pokaźną siłę, z którą w demokracji trzeba się liczyć.

Antyklerykałowie lubią sprowadzać krk do kilku tłustych biskupów jeżdzących mercedesami i całej rzeszy pomiejszych księży-pedofilów. Rzeczywistośc nie jest niestety tak prosta.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 lipca 2013r. o 17:37
skorn napisał(a): Piłsudski to prawica? Jestem w szoku


Piłsudski był lewicowy dla własnych potrzeb ,a prawicowy po to żeby zamknąć usta innym :)
skorn napisał(a): Wierni krk, to jakieś 40, 50% polskich obywateli.


KEP podaje że ponad 80%

skorn napisał(a): Obywatele w demokratycznym państwie mają wpływ na to, co się w nim dzieje.

Używając siły ,tak.
skorn napisał(a): Ze względu na swoją liczbę stanowią pokaźną siłę, z którą w demokracji trzeba się liczyć.


urzynając siły nie trzeba się liczyć z nikim :)

skorn napisał(a): Antyklerykałowie lubią sprowadzać krk do kilku tłustych biskupów jeżdzących mercedesami i całej rzeszy pomiejszych księży-pedofilów. Rzeczywistośc nie jest niestety tak prosta.


Nie wiem co w tym zagmatwanego ? Ja biorę sprawy jasno .Jak komuś zostanie udowodnione przestępstwo , to nie doszukuję się w tym prowokacji .Mógłbym ale nie muszę :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.