Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ks. Lemański

~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 12:21
Co z tego? Do piekła nie pójdziesz za nich tylko za siebie!
Oto prawda
&feature=youtu.be
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 lipca 2013r. o 12:30
Ksiądz Oko masakruje idee głoszone przez Jezusa z Nazaretu ;p To jest łebski facet .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 12:57
Patrzalski napisał(a): Ksiądz Oko masakruje idee głoszone przez Jezusa z Nazaretu ;p To jest łebski facet .


Widać gołym okiem, że o ideach głoszonych przez Jezusa z Nazaretu nie masz nawet najbledszego pojęcia ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 lipca 2013r. o 14:10
Oświeć mnie proszę jeśli tak twierdzisz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 14:38
~ napisał(a): Nie oceniaj drogi adwersarzu abyś sam nie został oceniony .Życzę Ci dużo,dużo wiary w Boga a nie w niektórych klechów.


ja mam nie oceniac a ty co robisz? w dodatku uzywasz pogardliwego slownictwa, nazywasz kaplanow mojego kosciola klechami.

Kim ty gosciu jestes? Znales ks. Tischnera ale owocow tej znajomosci nie dostrzegam bo problem w tym ze go nie poznales. Zacznij sie wczytywac w to co ten wielki czlowiek po sobie zostawil a moze mniej jadu bedziesz wylewal.


Ktoś napisał: ... zrozumiałem ,że istnieją księża za którymi warto podążać .


nie, ty nic nie zrozumiales.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 14:43
Patrzalski napisał(a): Oświeć mnie proszę jeśli tak twierdzisz ;)


A w czym można oświecić kogoś, kto w wypowiedzi księdza Oko widzi masakrę nauki Jezusa?
Ja ją znam całkiem przyzwoicie i nie widzę jakiegoś godzenia w nią w tych wypowiedziach. Wal konkretnie - a ja będę służył wyjaśnieniami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 lipca 2013r. o 15:09
Tu jest większy problem :) Ja dopatruję się masakry nauk Jezusowych w całej działalności kościoła katolickiego .
Jeśli chodzi o ks. Oko, to on bardzo często używa słowa "lewactwo"
wszyscy wiemy jaki stosunek do tzw. "lewactwa" ma kościół i partie prawicowe oraz organizacje neofaszystowskie typu NOP ,ONR iitp.
Lektura nauk Jezusa (z moje strony skąpa) może Ty wyczytałeś więcej ? Nigdy nie zauważyłem ,żeby Jezus uczył nienawiści rasowej ,ani pogardy do "socjalizmu" nawet sam założył swego rodzaju komunę . Wspólnota wiernych zgromadzona przez Jezusa ,nie rządziła się prawami kapitalizmu ani nie prowadziła selekcji rasowej swoich członków. Podział jedzenia na pustyni ,uznany jako cud ,nie ma nic wspólnego z kapitalizmem ;) Zamiana wody w wino ?
Za darmo ? :) Czysty komunizm ;p Przykro mi ale w sprawie swoich poglądów ,nie możecie wytrzeć sobie twarzy Jezusem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 lipca 2013r. o 15:17
Patrzalski napisał(a):


Farmazony pleciesz :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie