Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jerzy Kryszak handluje garnkami?
~Bolecnauta niezalogowany
17 lipca 2013r. o 7:56
Ja od razu podarłem te bilety bo wiem czym to się kończy.
Dziwię się że na tym spotkaniu było tyle ludzi (po 35 roku !)
Widziałem pod ogólniakiem same nowiuśkie busy tej firmy było ich co najmniej 5,
i widziałem jak wlepiono im mandat za parkowanie na chodniku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
17 lipca 2013r. o 7:57
Ten proceder trwa już jakiś czas i nie tylko Kryszak w nim bierze udział... http://forum.gazeta.pl/forum/w,72,141161336,144268912,Re_eco_vital.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2013r. o 8:08
ferdynand kiepski też występuje z garami,ale co tam oni kasę za to biorą .powinno raczej w tej kwesti być zmienione prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2013r. o 8:25
A co na to rzecznik praw konsumenta? Może redaktor spytalby pana rzecznika jak pomoc tym starszym, ufającym innym ludziom...Bo większość z nas wie ze to oszustwo, naciska ie na podpisanie umowy nie dając czasu na analizę jej, jest oszustwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2013r. o 8:38
Czy tym ludziom ktoś kazał podpisywać umowy.
Strzygą was jak barany i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nic się nie stało niezalogowany
17 lipca 2013r. o 8:44
Wszystko było zgodne informacją na bilecie.Kryszak był za darmo,prezentacja garnków za darmo,kto chciał-kupił.Reszta wróciła do chaty z pustymi rękoma.Niepotrzebny lament.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2013r. o 8:46
Jak będziesz starszym człowiekiem, to sam będziesz miał problemy z realnym spojrzeniem na pewne sprawy. Wiekowi ludzie maja poczucie zaufania, bo kiedyś to było standardem w wychowaniu. Nie nazywaj ich baranami, bo jest to brak szacunku dla tych dzięki którym żyjesz w tym kraju, rownież dla tych rodziców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;licealistka niezalogowany
17 lipca 2013r. o 8:48
Wstyd panie dyrektorze I LO , jeszcze raz wstyd.. najpierw chwali sie pan osiągnięciami uczniów a potem pokazuje jak oszukiwac starsze pokolenie, wstyd szkola to nie miejsce do zarabiania pieniędzy / i to jakim nikczemnym naciąganiem /, szkoła to kuźnia wiedzy rzetelnej a nie szkoła oszukiwania i tak ubogiego społeczeństwa Bolesławcu. Wstyd!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza