Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fantazja - na ul. Jana Pawła

~bt niezalogowany
23 lipca 2013r. o 16:01
Dokładnie, to że jest to lokal prywatny stojący na prywatnym terenie nie oznacza, że właściciele mogą robić co chcą po za tym też byłem swiadkiem tego ekscesu z ubieglego tygodnia, 2 radiowozy i wydzierajacy sie wlasciciele wraz ze swoim czestym gosciem to juz powinno dac mieszkancom do myslenia czy napewna chca aby ich dzieci byly narazone na bycie swiadkami takich zachowan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
23 lipca 2013r. o 19:08
~czikicziki napisał(a): ale są ludzie tacy jak ja którzy mają to pod nosem i wstając w sobote czy w niedziele z samego rana do bolesławieckich obozów pracy

Cz.


Nikt nie każe Ci pracować w obozie pracy. Gdybyś miał łeb na karku to nie tyrał byś piątek/świątek na 3 zmiany.


@ Topic

Nie ma czegoś takiego jak "osiedle Jana Pawła".


Senkju, gudbaj


//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarna Mamba niezalogowany
24 lipca 2013r. o 9:15
Byłam w Fantazji w zeszłą sobotę i cóż mogę powiedzieć :> :D odjazd,bawiłam się świetnie. Z całą pewnością tam wrócę.
Z całym szacunkiem dla założyciela tematu,może zamiast biadolić i składać donosy,rzucić tę niewdzięczną robotę i otworzyć lokal..(hehh na obrzeżach miasta).
Właściciele ww lokalu też przecież muszą z czegoś żyć,płacić rachunki i pensje pracownikom.
Pozdrawiam wszystkich uczestników sobotniej(20.07) imprezy !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
24 lipca 2013r. o 21:22
Odnoszę wrażenie , iż temat "rozpętała" konkurencja....Hałas ? A jak nazwać fakt ,że lubiący trunki i nocne pogwarki pod oknami bloków mieszkalnych , przesiadują bez względu na porę roku , głosno debatują o bzdurach ,rechoczą głosno i zakłócają ciszę nocną ?? Jakoś takiego tematu nikt nie założył... A to jest rzeczywista uciążliwość. "Tradycja" podobnego zachowania przechodzi z pokolenia na pokolenie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 21:39
virgo napisał(a): Jakoś takiego tematu nikt nie założył...


Próbowałaś założyć? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak niezalogowany
26 lipca 2013r. o 5:09
tylko że do takiej grupki rechoczących, pijących, głośno rozmawiających ludzi w chwileczkę przyjedzie policja, przy okazji nabijać statystyki osób zatrzymanych za coś. a przy tak srogim roz..... nie ma mocnych. do 6 rano bania. i nie mow mi ze glosna rozmowa i rechot moze byc gorszy od muzyki na całe osiedle. tymbardziej że jest to nagminne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka niezalogowany
26 lipca 2013r. o 14:53
mnie też to bardzo przeszkadza. rano w sobotę do pracy ja nie mogę spać calą noc dziecko też. jak myslę o weekendzie to po prostu koszmar. chyba jakieś przepisy o zakłucaniu ciszy nocnej obowiązują i nie ma znaczenia czy jerst to lokal prywatny czy nie.cisza nocna obowiązuje od godz. 22 do 6.w nocy czuję się jak bym była na sali w tym lokalu.koszmar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2013r. o 15:17
Chyba już najwyższa pora by w takich wypadkach dzwonić na policję ! A jeżeli nie zainterweniują to opiszemy ...
Inną sprawą jest poruszony przez Virgo temat nocnego przesiadywania młodzieży pod oknami bloków...tu sprawa jest w miarę prosta wystarczy ,że "spółdzielnia" zlikwiduje ławki(te pod oknami bloków),które właściwie nikomu nie są potrzebne...
No i jeszcze sprawa nocnego "wyszynku z alkoholem" w Tesco...Komu to potrzebne ? Przecież po 22,00 ściąga tam nie dopite towarzystwo z całego miasta...bo tanio i straż miejska o tej porze śpi :D . Czy ktoś z rządzących Bolesławcem policzył zyski z podatków a kosztami spowodowanymi przez pijaczków...?

Wbrew pozorom wszystkie te elementy nakładają się na siebie i tylko czekać kiedy jakiś zdesperowany mieszkaniec zacznie strzelać z ...wiatrówki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza