Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fantazja - na ul. Jana Pawła

~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 20:50
A ja mieszkam po drugiej stronie miasta i jedyny śpiew, jaki słyszę, to ptaszki za oknem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HALINA Z GAZOWNI niezalogowany
9 maja 2015r. o 21:03
wszyscy tylko narzekają.... jak nikt nie reaguje to sam wyjdz i ucisz dobrze bawiące się towarzycho:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 22:03
~HALINA Z GAZOWNI napisał(a): wszyscy tylko narzekają.... jak nikt nie reaguje to sam wyjdz i ucisz dobrze bawiące się towarzycho:D

takiej głupiej rady to tylko ktoś z 100 lecia mógł napisać :P chodzi mi o szpital :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polak niezalogowany
9 maja 2015r. o 22:16
~ napisał(a): ... ktoś z 100 lecia ...
jedno zero ci spiełdoliło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 23:45
~polak napisał(a):
~ napisał(a): ... ktoś z 100 lecia ...
jedno zero ci spiełdoliło

fakt a to 900lat różnicy :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~działkowicz\\ka niezalogowany
10 maja 2015r. o 9:46
zazdrościsz działkowiczom-starszym ludziom rozrywki-a papieroski ci nie śmierdzą !! ?? :D i 'zapachu alkocholu...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka z Jana Pawła niezalogowany
10 maja 2015r. o 21:27
Drodzy mieszkańcy zróbmy z tym burdelem porządek.Zarabiać to mogą na imprezach okolicznościowych komuniach stypach itd. To co się tu dzieje to zaczyna być koszmarem. Wydzielające się pijaki i właścicielka rechocząca się z towarzystwem do bladego świtu i teksty kor.... Ja Pierr.... I tak do białego ranka tak nie może być ! W ludziach siła , nie piszmy tylko ale zadziałajmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka z Jana Pawła niezalogowany
10 maja 2015r. o 22:01
Drodzy mieszkańcy zróbmy z tym burdelem porządek.Zarabiać to mogą na imprezach okolicznościowych komuniach stypach itd. To co się tu dzieje to zaczyna być koszmarem. Wydzielające się pijaki i właścicielka rechocząca się z towarzystwem do bladego świtu i teksty kor.... Ja Pierr.... I tak do białego ranka tak nie może być ! W ludziach siła , nie piszmy tylko ale zadziałajmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza