Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Brutalnie pobito mężczyznę w centrum Bolesławca !

3145
#hemi nieaktywny
26 lipca 2013r. o 7:21
rafi napisał(a):
hemi napisał(a):
nie wiedzieli o tym to i nie napisali...Ludzie cynków nie wysyłaja to i portal nie ma wiedzy o wydarzeniach w mieście.
Proste.
Z tobą jest to samo piszesz tam gdzie niby masz coś do powiedzenia akurat zawsze mało istotne rzeczy znasz się na wielkiej motoryzacji i jakoś to ci nie wychodzi :D chyba ta Policja będzie miała eksperta do spraw wypadków i się tam nadasz :> :* :| Zmoderowano 25.07.2013 godz.21:35 - powód: zbędne cytowanie (moderator)


Rafi ewidentnie szukasz powodu aby sie przyczepic ,ale mały rozumku coś ci to nie wychodzi ;)
Po raz kolejny trzeba ci "łopatologicznie" tłumaczyć :(
Ktoś zapytał dlaczego nie było informacji o pobiciu , skoro pojawiają sie bardziej banalne tematy, na co ja jako czytelnik portalu odpowiedziałem,ze zapewne nie mieli informacji,czy to jako tzw "bolec cynk" czy z policji.
Gdzie ja pisze nie na temat?Czy wypowiadając się w ten sposób udaje eksperta?
dziecko drogie (czy to wiekowo,czy umysłowo) przestań się na siłę czepiać :|
Jesli moja odpowiedź na post innego nauty w jakis sposób była nie na miejscu lub była w jakiś sposób drażniąca to posłuż sie argumentami i to ładnie uzasadnij ;)
Chyba,że jedynym minusem i tym co cię rozdrażniło w tej informacji to tylko autor :| :|



Dopisane 26.07.2013r. o godz. 07:21:

A jeśli chodzi o bycie ekspertem to ja ci rafi nie dorastam do pięt,nawet to dlaczego zamknęli sklep w galerii rozłożyłeś na innym portalu na elementy pierwsze zauważając błędy menedżerów,inwestora itd. a tu taki talent sie marnuje na forach :(
Podnieś zieloną czapeczkę i do roboty ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 lipca 2013r. o 7:25
Jako, ze temat zostal wyczerpany zapraszam w inne miejsca BolecForum.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2013r. o 7:55
Zamknij temat jeśli się wyczerpał. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2443
#Jasiu82 nieaktywny
26 lipca 2013r. o 8:23
~zamknijcie_bolec_info napisał(a): Mam pytanie do "redakcji" bolec.info, nie uważacie za stosowne napisać o wczorajszym pobiciu mężczyzny przez dwóch bandytów w okolicy baru kama??? Piszecie o różnych bzdurach, a o takich ważnych rzeczach nie!! ZACZNIJCIE ZAJMOWAĆ SIĘ ISTOTNYMI INFORMACJAMI!! Bolec.info stało się miejscem gdzie można tylko kogoś obrazić i kłócić się na każdy temat.


Niestety muszę się z tym zgodzić.
Bolec Info pisze o różnych bzdurach i te informacje ma z różnych źródeł a pobicie w rynku to jest dosyć poważna sprawa. Biorąc pod uwagę, że tematu o jakiś dennych garnkach nawet nie czytałem, bo na to szkoda czasu.


Pozdro
Jasiu82
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 lipca 2013r. o 8:40
Kolega dla jednych wazna jest jedna sprawa dla innych inna. Ludzie sa rozni. Jednych interesuja garnki innych praca w strazy miejskiej a jeszcze innych wywiad z politykiem. W akcji z garnkami braly udzial setki boleslawian. Dziennikarze Bolec.Info opisuja mozliwie najwiecej tematow, ale czasami musza wybierac. No ale zawsze jest tez mlzliwosc zgloszenia tematu czy podzielenia sie wiedza, ktora sie ma - szkoda, ze tego nie zrobiles.

Pozdr,
Emem

Ps. Opisanie sprawy pobicia poszkodowanemu nie pomoze, opisanie sprawy garnkow moze pomoc dzisiatkom osob.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ron niezalogowany
26 lipca 2013r. o 9:15
hemi napisał(a): zapewne nie mieli informacji,czy to jako tzw "bolec cynk" czy z policji.


Od kilku dni sie o tym mówi na mieście mogli by w końcu zdobyć jakąs informacje. Jak o glupich garnkach przyszlo napisac to pan Marczewski cale wideo zrobil i wiecej w nim gadal niz ta pani, a o powaznej sprawie nic. Ale co tam przeciez bicie piany na temat garnkow wazniejsze! Tylko nie wiem po co :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 lipca 2013r. o 9:24
Przeciez w tym temacie juz wszystko o tym pobiciu zostalo napisane...

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2013r. o 9:40
Nie rób z siebie mięty i zamknij temat. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza