Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Brutalnie pobito mężczyznę w centrum Bolesławca !

~ niezalogowany
26 lipca 2013r. o 10:12
emem napisał(a):
Ps. Opisanie sprawy pobicia poszkodowanemu nie pomoze, opisanie sprawy garnkow moze pomoc dzisiatkom osob.


Uważasz, że nie pomoże ?? Z waszego portalu dużo osób dowiaduje się o różnych sprawach, wydarzeniach, które miały miejsce w b-c, czerpie informacje itp. Nie każdy może dowiedzieć się o pobiciu od znajomych.

Nie pomyślałeś o tym, że ktoś, kto nie wiedział o tym pobiciu mógł np. widzieć uciekających bandytów z kijami ? Policja cały czas szuka sprawców, więc każdy świadek jest ważny. Umieszczenie takiej informacji na portalu umożliwia dotarcie do większej liczby osób.

Co do Pani od garnków, szkoda mi jej, sama sobie jest winna nie czytając umowy, baa nawet nie chodzi o czytanie umowy bo to akurat mało kto robi. Wystarczy zobaczyć kwotę umowy ilość rat i sobie wyliczyć! Teraz robi się z niej wielką ofiarę. Nikt jej na siłę nie zmuszał do podpisania papierów. Na pewno sprzedawca mówił, że będzie pani płaciła 200 zł/ m-c przez 35 m-c i na 100% jej to pasował, ale jak już w domu pomnożyła sobie 200 * 35 to już szok i oszustwo sprzedawców!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 lipca 2013r. o 10:15
~ napisał(a): Nie pomyślałeś o tym, że ktoś, kto nie wiedział o tym pobiciu mógł np. widzieć uciekających bandytów z kijami ? Policja cały czas szuka sprawców, więc każdy świadek jest ważny. Umieszczenie takiej informacji na portalu umożliwia dotarcie do większej liczby osób.


Policja o tym doskonale wie i wielokrotnie korzystala z portalu Bolec.Info, zeby naglosic tego typu sprawy. Jezeli tylko funkcjonariusze zglosza taka potrzebe, to na penwo o tym napiszemy. Skoro dzisiaj tego nie robia, to widocznie maja ku temu powody.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~genius niezalogowany
26 lipca 2013r. o 14:04
z tego co wiem to chłopak jest nadal w spiaczce, i jest naprawde nieżle obity.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ - niezalogowany
26 lipca 2013r. o 16:14
~ napisał(a):
hemi napisał(a): nie wiedzieli o tym to i nie napisali...Ludzie cynków nie wysyłaja to i portal nie ma wiedzy o wydarzeniach w mieście. Proste.



Aaaaha, czyli ważniejsze jest to, że straż miejska szuka pracowników, że gówniarze ukradli dziewczynie telefon i policja go odzyskała, niż pobicie w centrum miasta? Rozumiem, że nikt wam cynków nie daje, ale chyba prowadząc "profesjonalnie" portal trzeba chyba samemu szukać, a nie czekać na podanie na tacy ! Zmoderowano 25.07.2013 godz.21:35 - powód: zbędne cytowanie (moderator)


POPIERAM !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2013r. o 8:23
emem napisał(a): Jako, ze temat zostal wyczerpany zapraszam w inne miejsca BolecForum.

Skoro uważasz, że informacja o tym, iż dwóch gości pobiło brutalnie trzeciego wyczerpuje temat to polecam jakiś kurs dziennikarstwa dla początkujących.
Nie wiem czy pobito starszą czy młodą osobę. Czy wcześniej doszło miedzy napastnikami a poszkodowanym do jakiejś kłótni, czy też przyszło dwóch osiłków i zaczęło naparzać losowo wybraną ofiarę. Czy policja ujęła napastników, a może ich poszukuje i potrzebuje pomocy świadków zajścia? Czy jest to jednorazowy incydent, czy może częściej dochodzi do takich zajść w tej okolicy? Brak jeszcze odpowiedzi na wiele innych pytań, jakie mogłyby paść na ten temat.
Pozdrawiam i życzę więcej profesjonalizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2013r. o 10:22
Czuję tutaj oddech redachtora Istotnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2013r. o 11:36
~ napisał(a): Czuję tutaj oddech redachtora Istotnych?

I tu jesteś w błędzie. Nie przepadam za istotnymi (celowo z małej litery), od czasu ich chorej akcji ze zdjęciem z antenką. Dno moralne i cwaniactwo najwyższych lotów.
Boli mnie po prostu upadek mediów. Dziś większość dziennikarzy, zamiast w miarę obiektywnie i całościowo przedstawić temat to sprzedaje nam powierzchowny "njus" często okraszony subiektywną oceną autora artykułu. Nie jest to bolączka tylko tego portalu. Przykładowo to co się dzieje ostatnio na onecie itp portalach woła o pomstę do nieba. Najważniejsza jest klikalność, a to że artykuł nie ma żadnego związku z tytułem? Niech się tym martwi frajer, który dał się nabrać i kliknął w link.
Miałem nadzieję ze media lokalne są bliżej odbiorcy i bardziej się będą przejmować tym co tego odbiorcę interesuje. A ja chciałbym wiedzieć czy mieszkam w bezpiecznym mieście. Czy bandytyzm w centrum NASZEGO miasta to tylko jednorazowy wypadek, czy też reguła. Niestety, jak widać MM tego nie czuje. A szkoda.
:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kacper niezalogowany
27 lipca 2013r. o 11:49
~ napisał(a): Nie przepadam za istotnymi (celowo z małej litery), od czasu ich chorej akcji ze zdjęciem z antenką. Dno moralne i cwaniactwo najwyższych lotów. A ja chciałbym wiedzieć czy mieszkam w bezpiecznym mieście. Czy bandytyzm w centrum NASZEGO miasta to tylko jednorazowy wypadek, czy też reguła. Niestety, jak widać MM tego nie czuje. A szkoda.
:|


Mysle ze emem nie powinien odpowiadac takiemu kolesiowi ktory z jednej strony poniza inny portal za to ze dochodzi swoich praw a z drugiej oskarza bolec ze nie ma informacji czy zyje w bezpiecznym miescie. Jak zyja tu takie anonimy to to jest prawdziwe dno moralne i koltunstwo!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.