Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy warto migrować do Play ?

~hm niezalogowany
31 lipca 2013r. o 8:09
teraz poza Orange żadna sieć nie dba o swojego stałego klienta. Oferta jest równa dla wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
31 lipca 2013r. o 8:54
a orange jak niby dba ? dobrze by bylo bo niegdys musialem sie ewakuowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
31 lipca 2013r. o 9:11
Ja siedzę w Playu już dość długi czas - na początku abonament teraz przeszedłem na kartę(bardziej sie opłaca)
Play ofertę ma dobrą - jednak na czymś musi przyoszczędzić i ma droższe telefony.

Nowa taryfa play na kartę , nielimitowane sms i rozmowy w play zawsze + 10zł sms do wszystkich sieci nielimitowane + 10zł 1gb net. Większość ludzi jest w playu więc na telefon nie wydaje więcej niż 30zł miesiecznie :)

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
31 lipca 2013r. o 9:23
Też jestem w Play od dwóch miesięcy. Mam abonament. Jeśli chodzi o wysokość opłat, nie jest drogo. Minusem dla mnie jest zasięg. W okolicy ul. Asnyka nie mam go w mieszkaniu. Podobnie było z Plusem. Drugi telefon mam w t-mobile i mogę swobodnie rozmawiać nawet w łazience. Za pomocą Play tylko przy oknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
31 lipca 2013r. o 9:34
Drill napisał(a):
Większość ludzi jest w playu więc na telefon nie wydaje więcej niż 30zł miesiecznie :)


nie przesadzajmy :)

http://gsmonline.pl/artykuly/polski-rynek-telefonii-komorkowej-na-koniec-2012-r-raport
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
31 lipca 2013r. o 9:50
tutaj akurat chodzi o większość moich znajomych :) - wszystkich przekabaciłem do play -
Kiedyś była fajna promocja w playu - za "zapraszanie" znajomych do sieci można było zgarnąc ps3 , laptopa itp :P

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2013r. o 9:52
Co ty gadasz na Asnyka nie ma zasięgu? Mieszkam na końcu Asnyka i zasięg na maxa.
Mam Internet w Playu i działa bez problemu, widać różnice w szczycie w godz. 12-15 momentalnie spada prędkość ściągania i otwierania się stron. Nie jest to drażniące.
Telefon mam za to w T-Mobile i Red Bull Mobile(PLAY) za 39,50 zł mam darmowe smsy do wszystkich, rozmowy na wszystkie numery stacjonarne i komórkowe w Polsce za darmo i bez limitu. Gdy podróżuje po Polsce to jednak lepiej wypada T-Mobile, widać, że zasięg jest płynnie zmieniany i nie ma „czarnych dziur” bez zasięgu, Play za to ma z tym opóźnienia, zanim przełączy się z nadajnika Play na Plus/Orange. Ale jak już złapie to już w miarę normalnie trzyma. Zdarzyło mi się kilka razy, że rozłączyło podczas jazdy połączenie mimo tego, że po rozłączeniu momentalnie zasięg skoczył na maxa. Więc coś jeszcze chyba nie mają do końca dogranie z przełączaniem na nadajnikach Play na Plusa/Orange.
Aktualnie każdy patrzy jak by najmniej zapłacić, przy tych małych minusach Play cena wygrywa z innymi operatorami. Płacąc 39,50 zł za miesiąc nie zastanawiam się, kto, w jakiej sieci ma telefon tylko dzwonię, a dzwonię naprawdę bardzo dużo.
W Bolesławcu nadajniki Play macie na:
Ul. Kościelnej 2
Ul. Gałczyńskiego 51
Ul. Krótkiej 1
Ul. Elizy Orzeszkowej 3 (kościół)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
31 lipca 2013r. o 10:06
~ napisał(a): Co ty gadasz na Asnyka nie ma zasięgu? Mieszkam na końcu Asnyka i zasięg na maxa.

Napisałam, że w OKOLICY ul. Asnyka. Np. w tej chwili nie mogę się do nikogo dodzwonić. Zasięg "pływa". Ale nigdy nie jest w 100% pełny. Nieraz się zdarza, że telefon leży na stole, a do mnie przychodzi sms o nieodebranym połączeniu. Taki sam cyrk był w Plusie. Myślałam, że przechodząc do Play będzie lepiej, jednak jest ten sam problem. Tylko z tego powodu zrezygnuję z Play gdy tylko wygaśnie moja umowa. I nie jest to wina telefonu, ponieważ pozostali domownicy mają ten sam problem. Jest jakaś dziura i tyle. Chociaż w takim miejscu (mam na myśli bliskość centrum), raczej nie powinno się to zdarzać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza