Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy warto migrować do Play ?

~Mr. White niezalogowany
31 lipca 2013r. o 15:05
Uważajcie z tymi ustawieniami na sztywno, bo w przypadku transmisji danych można się nieprzyjemnie zdziwić z powodu dodatkowych opłat.

Jakość rozmów w play jest tragiczna, głos zniekształcony, przerywa rozmowy.
Ta sieć jest dość obciążona w naszym mieście. Przełączanie na sztywno nie zawsze da pożądany efekt ze względu na fakt, że wydzielone pasma między operatorskie podlegają dodatkowym ograniczeniom pod nazwą QOS :) Z biznesowego punktu widzenia nie ma sensu żeby Orange dawało lepszą jakość usługi roamingowym klientom playa niż swoim własnym :)

Ja jeśli chcę pogadać w dobrej jakości dźwięku wybieram skype :)

Na koniec dodam, że po przemyśleniach i po zakończeniu umowy z Play mam zamiar przejść do plusa. Ma na pewno lepszą jakość i do tego jest POLSKĄ FIRMĄ.

Kapitał firmy Play należy do dwóch panów: Thora Björgólfssona i Panosa Germanosa, którzy w przeciwieństwie do Pana Zygmunta Solorza-Żaka nie są Polakami.

Wolę Polskie firmy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 lipca 2013r. o 15:09
Lepszy Szwed niż polski TW.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2013r. o 16:14
Glaucopsyche napisał(a): w telefonie to tylko teoretycznie. jak zasięg Plusa będzie słabszy od Play to sam przeskoczy na silniejszy. musisz zrobić zgłoszenie i będzie OK.


nie wiem jaki masz telefon ale ja jak u siebie wybiore PLUS to mam zasieg PLUSa non stop i nigdy mi samo nie przeskakuje na PLAY. To kwestia ustawień w telefonie i nie wypisujcie głupot o jakiejs kolejnosci PLAY PLUS ORANGE lol.

Tak się składa że ostatnio zapoznawałem się z ofertami wszystkich dostępnych operatorów i co do cen to wszystkie sieci oprócz t-mobile maja porównywalne, choc wg moich upodobań obecnie PLUS jest najlepszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Play to tragedia niezalogowany
31 lipca 2013r. o 16:16
Mam z nimi umowę na telefon i internet (firma) . Przy przedłużeniu proponuję inne warunki przez telefon , a co innego dostaje się w paczce i umowie . Odsyłanie , zmiany , aneksy , jakieś ulgi które znikają , porażka jakaś . Przez pół roku co miesiąc składam dwie reklamacje ( na telefon i internet ) , co miesiąc przepraszają , odliczaję kwoty od faktur , dodają rabaty i w następnym miesiącu znów to samo, TRAGEDIA . Gorsi telemarketerzy są chyba tylko w NC+ . ODRADZAM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
31 lipca 2013r. o 16:43
przeszedłem do play i jestem zadowolony. szczególnie z play24 gdzie wszystko mam na tacy odnośnie połączeń, usług, faktur itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
31 lipca 2013r. o 21:21
skorn napisał(a): Lepszy Szwed niż polski TW.


Nawet tu cię dopada (paranoja oczywiście).Daj sobie zlustrować łeb - masz niedaleko,taka brama z portiernią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
31 lipca 2013r. o 21:41
znam tam kilka osób, włącznie z Panią dyrektor. Może go zlustrują bez kolejki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 lipca 2013r. o 23:17
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Lepszy Szwed niż polski TW.


Nawet tu cię dopada (paranoja oczywiście).Daj sobie zlustrować łeb - masz niedaleko,taka brama z portiernią.

Fakty, nie paranoja, głąbie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza