Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy warto migrować do Play ?

2987
#Nightmare nieaktywny
1 sierpnia 2013r. o 7:03
Ja mam telefon w Plusie i nie narzekam - starter Simplus kupiłem w 2003r. i od 10 lat mam ten sam nr telefonu :)
Teraz mam od 1,5 roku umowę w Mixie - doładowuję co miesiąc 50 zł i jestem zadowolony. Z zasięgiem też nie mam problemu, choć mieszkam kilka km od Bolesławca.
Miałem już masę telefonów z ofertą migracji - głównie z Playa :) Nie skorzystałem - w Plusie mi dobrze.
Ostatnio Orange zalicza masę wpadek - zwłaszcza jeśli chodzi o oferty z tabletem lub smartfonem. Moja teściowa jest od kilku lat abonentką Orange, rok temu przedłużyła umowę na kolejne 2 lata ze smartfonem SE Live. W ramach abonamentu aktywny był pakiet danych 100 MB, po wykorzystaniu pakietu internet miał zwolnić i działać dalej, ale bez kosztów dodatkowych. Przez rok było ok. Niedawno nagle Orange zablokował telefon, bo został przekroczony limit abonamentu. Okazało się, że Orange naliczyło ponad 2700 zł za transfer danych!
Sytuacja została wyjaśniona, reklamacja uznana, ale niesmak pozostał. Oczywiście operator twierdzi, że to nie ich wina...
Z NJU mobile też bym uważał - właścicielem jest PTK Centertel. Na początku będzie fajnie i cacy. Do czasu...

Ja zostaję w Plusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2013r. o 21:44
Przeszłam do play ja i mąż jakiś czas temu(na kartę)i nie mogę się dodzwonić cały dzień bo najpierw mi wyskoczyło że błąd w połączeniu a potem już tylko przerywa połączenie.Znajomy również z sieci play do mnie dzwoni a do męża też się nie dodzwoni.Wie ktoś o co chodzi???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2013r. o 21:53
~ napisał(a): Przeszłam do play ja i mąż jakiś czas temu(na kartę)i nie mogę się dodzwonić cały dzień bo najpierw mi wyskoczyło że błąd w połączeniu a potem już tylko przerywa połączenie.Znajomy również z sieci play do mnie dzwoni a do męża też się nie dodzwoni.Wie ktoś o co chodzi???

kurde mam to samo... zadzwonic nigdzie nie moge

Zmoderowano 09.08.2013 godz.16:28 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 sierpnia 2013r. o 22:02
Ja polecam play. Mialam karty z roznych sieci, z tym wiazaly sie klopoty z doladowaniem konta, sciagnieciem pakietow, zasieg i awarie. Play mam od roku i ani razu mnie nie zawiodl pozatym maja bardzo dobre oferty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~reklama niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 9:48
~ja napisał(a): Ja polecam play. Mialam karty z roznych sieci, z tym wiazaly sie klopoty z doladowaniem konta, sciagnieciem pakietow, zasieg i awarie. Play mam od roku i ani razu mnie nie zawiodl pozatym maja bardzo dobre oferty :)


to pisala pracownica play-a !!! widziałem, sedzi obok mnie :D przstan krecic !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 14:25
jak migrować to tylko do niemiec :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 16:58
~reklama napisał(a):
~ja napisał(a): Ja polecam play. Mialam karty z roznych sieci, z tym wiazaly sie klopoty z doladowaniem konta, sciagnieciem pakietow, zasieg i awarie. Play mam od roku i ani razu mnie nie zawiodl pozatym maja bardzo dobre oferty :)


to pisala pracownica play-a !!! widziałem, sedzi obok mnie :D przstan krecic !!!


hahah :D chyba Cie pogielo..!! Nie jestem pracownica play. Napisalam po prostu swoje spostrzeżenia !! !! Takie to dziwne ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zna"f"ca niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 17:36
~ napisał(a):
~reklama napisał(a):
~ja napisał(a): Ja polecam play. Mialam karty z roznych sieci, z tym wiazaly sie klopoty z doladowaniem konta, sciagnieciem pakietow, zasieg i awarie. Play mam od roku i ani razu mnie nie zawiodl pozatym maja bardzo dobre oferty :)


to pisala pracownica play-a !!! widziałem, sedzi obok mnie :D przstan krecic !!!


hahah :D chyba Cie pogielo..!! Nie jestem pracownica play. Napisalam po prostu swoje spostrzeżenia !! !! Takie to dziwne ??

Dziewczyno , skoro nie jesteś z play , to co tak stoisz w tym salonie :P
Chłopaku skoro dziewczyna jest obok ciebie i widzisz jak pisze TO DO NIEJ ZAGADAJ , a nie tak na forum przy wszystkich , "z poziomu komputera :D Trochę odwagi :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.