Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kawa z ekspresu na kapsułki

~Kawoszka niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 10:46
Uwielbiam kawę z ekspresu na kapsułki, niemalże każdy rodzaj. Napiszcie proszę, która kawa Wam najbardziej smakuje, bo jest duży wybór kapsułek. W Polsce obecnie jest dostępna mała ilość rodzajów kaw, natomiast w Niemczech, Francji czy Anglii powstają wciąż nowe smaki. Gdzie kupujecie kapsułki?
Zaraz odezwą się przeciwnicy ekspresów na kapsułki, ale czy w innym ekspresie zrobicie np. kawę o smaku creme brulee? colombia? kenya? voluptuoso? czy nawet chai latte?
[img=1375346770_n1f9o8k.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 12:54
Zdecydowanie o smaku tiramisu, kupuję na allegro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawoszka niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 13:27
na dzisiejsze popołudnie- cafe velwet[img=1375356450_k5hbdp2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~geniusz polskiej psychologii niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 17:41
od kawy skacze ciśnienie a to może oznaczać zawał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pati niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 18:24
Po prostu latte. Uwielbiam ekspres kapsułkowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
1 sierpnia 2013r. o 19:15
~Kawoszka napisał(a): Gdzie kupujecie kapsułki?

Gdy miałam ekspres na kapsułki, kupowałam w miarę możliwości w Görlitz. Do dolce gusto udawało mi się kupić poniżej 4 €.
Jeśli w Polsce, to zauważyłam, że markety ze sprzętem RTV i AGD mają czasem taniej niż sklepy spożywcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 21:43
jak można produkt z kapsułki nazwać kawą?? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aida niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 22:59
kawa z ekspresu z Tchbo jest super kosz jedniej sztuki 1.1 i w Tchibo jest non-stop czasem bywają akcję nowych smaków kosztuje ok 1.4 1.5 w tym ekspresie mogę robić ekspresso late capuczino posiara spieniacz do mleka mam 3 lata i nie zmieniam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza