Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kawa z ekspresu na kapsułki

7878
#ojciec nieaktywny
2 sierpnia 2013r. o 1:19
A co ty myślisz, że w tych kapsułkach to wióry są? Kawa jest w środku i do tego masz ją dobrze zaparzoną, bo pod ciśnieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 7:15
No ja stanowczo wolę kawę z ciśnieniowego ale bez kapsułek - świeżo zmielona kawa - super. A tak swoja drogą czy nie zastanawialiście się dlaczego kawa mielona jest o 40-50% tańsza od zairnistej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 8:18
Czy ktoś próbował smaków kaw, które w Polsce są niedostępne? albo trudno lub drogo można je kupić. [img=1375424289_vpqypkw.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawoszka niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 8:22
Kiesyś dostałam w prezencie taką jak na zdjęciu, ale nawet na allegro ciężko ją dostać. Czy ktoś wie może czy w Gerlitz można ją kupić? i jaka ewentualnie cena?[img=1375424536_f6sbjq5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 8:44
Ekspresu na kapsułki do ekspresu na kawę ziarnista nie można porównywać bo to obraza dla tego drugiego...poza tym kawa świeżo mielona jest i zdrowsza i bardziej aromatyczna...kawa z ekspresu na kapsułki też jest smaczna ale to nie to !
Też kiedyś zastanawiałem się nad ekspresem na kapsułki ze względu na cenę ale znawcy kawosze wybili mi to z głowy. Kilogram dobrej kawy ziarnistej w Goerlitz to od 9 do 14 euro !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 8:58
Nie ja wiem po ile kawa w Goerlitz bardziej zastanawia mnie co jest w kawie mielonej - skoro tak dużo tańsza. Zastanawiające prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 9:37
Jak można pić kawę parzoną z papierem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 9:56
~ napisał(a): Nie ja wiem po ile kawa w Goerlitz bardziej zastanawia mnie co jest w kawie mielonej - skoro tak dużo tańsza. Zastanawiające prawda


Ciekawy i słuszny tekst :)
http://blog.smakkawy.pl/dlaczego-kawa-ziarnista-jest-drozsza/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.