Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najtańsze podręczniki szkolne
116
#moderator nieaktywny
2 sierpnia 2013r. o 21:47
kc napisał(a): Chodzi o uczciwość. I nie traktowanie przedmiotowo swoich czytelników.


Nieznajomość zasad działania portalu , nie upoważnia do pisania opinii , które są pomówieniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
2 sierpnia 2013r. o 22:04
kc napisał(a):
~k1p napisał(a): Chodzi przecież o to, żeby kupić jak najtaniej.


Chodzi o uczciwość. I nie traktowanie przedmiotowo swoich czytelników.


Chyba wyrwałaś/eś moje słowa z kontekstu. Naprawdę zależy mi, żeby kupić taniej i nic poza tym. Więc nie wiem, o co Ci chodzi??


Dopisane 02.08.2013r. o godz. 22:04:

Szczerze przyznam, że nie czytałam całego artykułu. Zasugerowałam się nagłówkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
2 sierpnia 2013r. o 22:04
Temat dotyczy kupowania podręczników i jest jedną z propozycji , jaka jest na rynku. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania w danym sklepie.
Proszę więc trzymać się tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
2 sierpnia 2013r. o 22:10
Ale to nie oznacza, że musisz wycinać wypowiedzi bolecnautów.
Post kc, na który odpowiedziałam i który zacytowałam usunąłeś w całości. Została tylko moja wypowiedź...
Nie było wulgaryzmów, więc dlaczego zostałw całości usunięty??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
2 sierpnia 2013r. o 22:13
Post , na który odpowiedziałaś , jest stronę wcześniej , a wyciąłem zupełnie innego posta , który jest bez związku z tematem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Inka niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 6:25
Gorzej będzie jak okaże się na początku roku szkolnego że nauczyciel zmienił podręcznik. Ciekawe czy wtedy takie stoiska będą i czy będą chciały wymienić ;) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 10:01
tu popieram Inkę za dwa miesiące firma kogucik z Kauflandu zniknie a co zrobimy jak w środku roku dziecko otworzy stronę podręcznika czy ćwiczenia a tam puste strony albo inny defekt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 10:34
~ napisał(a): tu popieram Inkę za dwa miesiące firma kogucik z Kauflandu zniknie a co zrobimy jak w środku roku dziecko otworzy stronę podręcznika czy ćwiczenia a tam puste strony albo inny defekt


Co będzie jak babce wyrosną wąsy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.