Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najtańsze podręczniki szkolne
~Wanda niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 11:49
To jest myślenie. Kupić jak najtaniej. Jest takie polskie przysłowie ,,Tanie mięso psy jedzą", taniego mięsa z marketów nawet psy jeść nie chcą. Ludziska się cieszą, że tanio i karmią się chemią. Konkurencja? Dzięki temu aptek przybyło. A dlaczego nie myślicie co zrobić, aby stać was było na towar lepszej jakości? To prawda, nikt nikomu nie może nakazywać gdzie ma kupować. Chłopak podnajmuje powierzchnię i daje zarobić komuś kto nie płaci w Bolesławcu podatków. Ma do tego prawo. Tylko, że przez takie myślenie stajemy się wszyscy coraz bardziej ubodzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 12:30
Książki używane można też kupić i sprzedac w Tesco (otwarte jest caly rok). Mojemu dziecku zapłacili dobrą cene za książki a nie 5 zł jak to jest gdzie indziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 13:17
~ napisał(a):
~ napisał(a): tu popieram Inkę za dwa miesiące firma kogucik z Kauflandu zniknie a co zrobimy jak w środku roku dziecko otworzy stronę podręcznika czy ćwiczenia a tam puste strony albo inny defekt


Co będzie jak babce wyrosną wąsy?


to jest wypowiedź przyszłego klienta parabanku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 15:30
A myślicie, że księgarnie wymieniają książki na inne? Wcale nie gdy kupiłam w jednej Bolesławieckiej księgarni złą książkę i wróciłam za 5 minut sprzedawca mi zaproponował, że ją odkupi za 10 złotych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 11:39
Anonimie. Nie odróżniasz sklepów z książkami od księgarń. Na paragonie z księgarni są podane tytuły książek. Zwrot i wymiana przechodzą przez kasę. Nie ma możliwości takiej transakcji. Wiem, bo często kupuję na faktury. Starych podręczników nie skupują. To są już przepisy antykwaryczne. Osoba sprzedająca powinna otrzymać fakturę. Jak w komisach. Cena zakupu, marża, cena sprzedaży. Jak robię zakup, nawet rabat uwzględnia system.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arminvanb niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 18:36
jak dla mnie nadal najtaniej jest w internecie i chyba ciężko będzie mnie przekonać że jest inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 19:30
~arminvanb napisał(a): jak dla mnie nadal najtaniej jest w internecie i chyba ciężko będzie mnie przekonać że jest inaczej.
Racja też kupiłam dzisiaj książki na allegro,są o wiele tańsze niż w księgarni,w księgarni komplet książek do 2 klasy podstawówki kosztuje ok 280 zł,a na allegro 240zł;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Brokuł niezalogowany
1 sierpnia 2023r. o 12:38
Czy wiecie, kto organizuje w tym roku jakieś kiermasze podręczników?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza