Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czarne Bmw e39 - dzwon na Staroszkolnej

~jaa niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 22:32
Ale jego bumka fajna byla. W bawarii wiedza jak to sie robo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
4 sierpnia 2013r. o 0:31
~ napisał(a): dokladnie.chlopak nie jest zly.fakt.narozrabiał za co teraz poniesie konsekwencje.ale nie potrzebny jest ten jad.bładzic ludzka rzecz.pozdrawiam

ludzka rzecz?...a gdyby tam stało dziecko twoje? też byś tak pisał? nadzieję tylko mam że wyciągnie wnioski z tego zdarzenia na CAŁE życie, a nie na rok...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
4 sierpnia 2013r. o 2:13
Jeżeli chodzi o zdjęcie to ja je skasowałem. Nie ważne co zrobił i nie każdy powinien osądzać. Są od tego odpowiednie organy i nie istnieje samosąd. (Proszę nie rozumieć tego za akceptowanie postępowania sprawcy - ale tak jak każdy inny zasługuję na ochronne danych osobowych).

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 3:35
Dobrze tatko mowisz. Kurka gdyby sie zatrzymal max.500 i z glowy. Niech leci do goscia prosi i funkcjonariusza tez o 500 i przylepi sobie na deske rozdzielcza ten kwit. Szkoda bo jak wojskowy to robota pojdzie,w koncu kara grzywny tez jest kara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 6:49
ojciec napisał(a):
~ napisał(a): dokladnie.chlopak nie jest zly.fakt.narozrabiał za co teraz poniesie konsekwencje.ale nie potrzebny jest ten jad.bładzic ludzka rzecz.pozdrawiam

ludzka rzecz?...a gdyby tam stało dziecko twoje? też byś tak pisał? nadzieję tylko mam że wyciągnie wnioski z tego zdarzenia na CAŁE życie, a nie na rok...


a stalo jakies dziecko?niee...wiec nie wybiegaj do przodu i nie koloryzuj.bo gdyby baba miala wasy to by byla dziadkiem.nie popieram czynu ale nie traktujmy go jakby kogos zamordował.widze ze ludzie karmia sie czyims nieszczesciem i to ze sie komus noga powinie.bolesławiecka sensacja...patrzac na sprawe to tylko kolizja bo nikt nie ucierpiał.ma nauczke i tyle.kara go nie ominie dodatkowo auto do robienia na własny koszt wiec potrzepie po kieszeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e34 niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 6:53
ale śmieci piszecie, gdyby tam stało dziecko drzewo emerytka, czy obóz harcerski, nic sie nie stalo powaznego a wy juz wymyslacie... wiadomo ze nerwy lub zalamanie sie z tym wiaze, a do tych gdybajacych to gdybym mial milionow sto to bym bym bym ... żenada. ja przy 120 miałem okazje polecieć na czołówe albo w drzewo i wybrałem drzewo od którego się odbiłem i na szczęście przerysowałem tylko auto które przejerzdzalo z nad przeciwka. Tak jestem kierowcą BMW, Nie nie wyprzedzałem na 15tego na zakręcie, poprostu nie dostosowałem prędkości na wąskiej obrośniętej drodze. Wiem że takie coś zostaje w głowie na długo, ale bardzo szybko wyrwałem z tego nauke i jak chce coś poszaleć albo się "pościgać" to są do tego odpowiednie miejsca gdzie nigdzie to nikomu nie przeszkadza. To że ktoś jest bokserem karateką czy innym fighterem nie oznacza, że ma tak silną psychike it ak szacun że napisałeś tutaj wszystko, żołnierze też są silni a nie liczni potrafią zabijać, wiec komentarze typukozak, cwaniak itp" płyną od laików, a Ty stań na nogi przemyśl pare spraw i wyklep fure bo szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 7:08
http://demotywatory.pl/4137255/Przyznanie-sie-do-bledu-jest-juz-polowa-poprawy

Domin głowa do góry.nie takie rzeczy ludzie robili.ale masz nauczke na cale zycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~C5 niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 7:20
,,,ale śmieci piszecie, gdyby tam stało dziecko drzewo emerytka, czy obóz harcerski, nic sie nie stalo powaznego a wy juz wymyslacie... wiadomo ze nerwy lub zalamanie sie z tym wiaze, a do tych gdybajacych to gdybym mial milionow sto to bym bym bym ... żenada''
Żenadą jest Twoje pisanie.Gostek dostał stresa i załamanie nerwowego ,gdyż wjechał komuś w kufer.
Ty sam wierzysz w te pierdoły,które napisałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego