Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Premia dla Stasika Z-C Bolesławiec

~Czytający niezalogowany
16 sierpnia 2013r. o 14:06
Przemyslaw napisał(a): Tak czy inaczej dzisiejsza władza z obrzydzeniem wyraża się o poprzednim systemie.Jednak wcale jej nie przeszkadza korzystać z minionych przywilejów.Aby coś zmienić przyznali sobie nowe .Nowe umożliwiające wielokrotnie łatwiej manipulować przy publicznej kasie oraz nakładać na społeczeństwo dowolne opłaty.
Z perspektywy trzydziestu lat społeczeństwu lepiej było zbankrutować i zostać wasalem zachodu noż pozwolić wygrać prostakom z Solidarności.


Cytuję: ,,Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie."

Jak można szanować kogoś kto sam pisze - cytuję ,,prostakom z Solidarności"...
Do tego momentu nie wypowiadałem się na temat ,,stworzenia o imieniu Przemysław"...
Dziś jednak miarka się przebrała - po przeczytaniu tekstu nie wytrzymałem i zniżyłem się do tego poziomu...

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Jesteś pan ŻAŁOSNY !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 sierpnia 2013r. o 6:33
kc...papugo... :)
Pax miedzy narody.... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 12:24
A kto powiedział, że nie ?? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
17 sierpnia 2013r. o 16:50
~Czytający napisał(a):
Przemyslaw napisał(a): Tak czy inaczej dzisiejsza władza z obrzydzeniem wyraża się o poprzednim systemie.Jednak wcale jej nie przeszkadza korzystać z minionych przywilejów.Aby coś zmienić przyznali sobie nowe .Nowe umożliwiające wielokrotnie łatwiej manipulować przy publicznej kasie oraz nakładać na społeczeństwo dowolne opłaty.
Z perspektywy trzydziestu lat społeczeństwu lepiej było zbankrutować i zostać wasalem zachodu noż pozwolić wygrać prostakom z Solidarności.


Cytuję: ,,Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie."

Jak można szanować kogoś kto sam pisze - cytuję ,,prostakom z Solidarności"...
Do tego momentu nie wypowiadałem się na temat ,,stworzenia o imieniu Przemysław"...
Dziś jednak miarka się przebrała - po przeczytaniu tekstu nie wytrzymałem i zniżyłem się do tego poziomu...

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Jesteś pan ŻAŁOSNY !!!


Działacze Solidarności rozbudzili w dziesięciu milionach ludzi nadzieje a potem zostawili ich samych sobie .Bez przyszłości , bez pracy , bez dostępu do służby zdrowia.Dokonali jedynie skoku na kasę i stanowiska.
Dlatego nazwałem ich " PROSTAKAMI "
Czy ma Pan coś na ich obronę ?

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 20:45
no to jak z ta premia ... ile i za co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytający niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 21:37
Przemyslaw napisał(a):
~Czytający napisał(a):
Przemyslaw napisał(a): Tak czy inaczej dzisiejsza władza z obrzydzeniem wyraża się o poprzednim systemie.Jednak wcale jej nie przeszkadza korzystać z minionych przywilejów.Aby coś zmienić przyznali sobie nowe .Nowe umożliwiające wielokrotnie łatwiej manipulować przy publicznej kasie oraz nakładać na społeczeństwo dowolne opłaty.
Z perspektywy trzydziestu lat społeczeństwu lepiej było zbankrutować i zostać wasalem zachodu noż pozwolić wygrać prostakom z Solidarności.


Cytuję: ,,Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie."

Jak można szanować kogoś kto sam pisze - cytuję ,,prostakom z Solidarności"...
Do tego momentu nie wypowiadałem się na temat ,,stworzenia o imieniu Przemysław"...
Dziś jednak miarka się przebrała - po przeczytaniu tekstu nie wytrzymałem i zniżyłem się do tego poziomu...

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Jesteś pan ŻAŁOSNY !!!


Działacze Solidarności rozbudzili w dziesięciu milionach ludzi nadzieje a potem zostawili ich samych sobie .Bez przyszłości , bez pracy , bez dostępu do służby zdrowia.Dokonali jedynie skoku na kasę i stanowiska.
Dlatego nazwałem ich " PROSTAKAMI "
Czy ma Pan coś na ich obronę ?


PRAWDA ZAWSZE OBRONI SIĘ SAMA...!!!

Od dziś nie dziwię się wcale że jest pan tak odbierany i oceniany na wszystkich forach internetowych FAŁSZYWIE podpisując się tekstem:
,,Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie "

Kończąc życzę panu aby na swej drodze zawsze spotykał pan ludzi własnego pokroju...

,,Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Już realista niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 22:14
~Czytający napisał(a):
Przemyslaw napisał(a):
~Czytający napisał(a):
Przemyslaw napisał(a): Tak czy inaczej dzisiejsza władza z obrzydzeniem wyraża się o poprzednim systemie.Jednak wcale jej nie przeszkadza korzystać z minionych przywilejów.Aby coś zmienić przyznali sobie nowe .Nowe umożliwiające wielokrotnie łatwiej manipulować przy publicznej kasie oraz nakładać na społeczeństwo dowolne opłaty.
Z perspektywy trzydziestu lat społeczeństwu lepiej było zbankrutować i zostać wasalem zachodu noż pozwolić wygrać prostakom z Solidarności.



Cytuję: ,,Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie."

Jak można szanować kogoś kto sam pisze - cytuję ,,prostakom z Solidarności"...
Do tego momentu nie wypowiadałem się na temat ,,stworzenia o imieniu Przemysław"...
Dziś jednak miarka się przebrała - po przeczytaniu tekstu nie wytrzymałem i zniżyłem się do tego poziomu...

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Jesteś pan ŻAŁOSNY !!!


Działacze Solidarności rozbudzili w dziesięciu milionach ludzi nadzieje a potem zostawili ich samych sobie .Bez przyszłości , bez pracy , bez dostępu do służby zdrowia.Dokonali jedynie skoku na kasę i stanowiska.
Dlatego nazwałem ich " PROSTAKAMI "
Czy ma Pan coś na ich obronę ?


PRAWDA ZAWSZE OBRONI SIĘ SAMA...!!!

Od dziś nie dziwię się wcale że jest pan tak odbierany i oceniany na wszystkich forach internetowych FAŁSZYWIE podpisując się tekstem:
,,Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie "

Kończąc życzę panu aby na swej drodze zawsze spotykał pan ludzi własnego pokroju...

,,Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie"



Szanowny "Czytający", za niektórymi tezami p.Przemka nie przepadam, ale nie to mnie niepokoi, a tylko Pana tendencja do „wrzutek”. Tak do rzeczy, to czy p.Przemek (pomijając oburzające stwierdzenie w Pana ocenie) coś źle powiedział o okresie „solidarnościowym” i jego pokłosiu?
Wyręczając Pana w „zniżaniu się”, to przypomnę i czy coś Pan kojarzy?
- magdalenka, okrągły stół, gruba kreska, nocna zmiana itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
17 sierpnia 2013r. o 22:23
DLA PANA CZYTAJĄCEGO

Kto nami rządzi ?

Jak to możliwe że ludzie , którym powierzamy nad sobą władzę i zapewniamy godziwe warunki życia odwzajemniają się nam co raz większymi cenami , podatkami , akcyzami , skomplikowanym i co raz bardziej restrykcyjnym prawem ?
Ludzie ci wbrew naszej woli zadłużają nas na kilka pokoleń . Doprowadzają że instytucja państwa całą swoją mocą obraca się przeciwko własnym obywatelom.
Czy ci ludzie to na pewno nasi reprezentanci ? Czy ci ludzie są wobec nas uczciwi ? Czy ci ludzie budują nam przyjazną i szczęśliwą ojczyznę ?
Kim są ci ludzie ?
A czy my jesteśmy aż tak nierozgarnięci że nie potrafimy dostrzec ich intencji ?
[img=1376770999_k5wyr6t.jpg]

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.