Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Premia dla Stasika Z-C Bolesławiec

5413
#Przemyslaw nieaktywny
14 sierpnia 2013r. o 19:49
Tak czy inaczej dzisiejsza władza z obrzydzeniem wyraża się o poprzednim systemie.Jednak wcale jej nie przeszkadza korzystać z minionych przywilejów.Aby coś zmienić przyznali sobie nowe .Nowe umożliwiające wielokrotnie łatwiej manipulować przy publicznej kasie oraz nakładać na społeczeństwo dowolne opłaty.
Z perspektywy trzydziestu lat społeczeństwu lepiej było zbankrutować i zostać wasalem zachodu noż pozwolić wygrać prostakom z Solidarności.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 20:11
Przemyslaw napisał(a): Tak czy inaczej dzisiejsza władza z obrzydzeniem wyraża się o poprzednim systemie.Jednak wcale jej nie przeszkadza korzystać z minionych przywilejów.Aby coś zmienić przyznali sobie nowe .Nowe umożliwiające wielokrotnie łatwiej manipulować przy publicznej kasie oraz nakładać na społeczeństwo dowolne opłaty.
Z perspektywy trzydziestu lat społeczeństwu lepiej było zbankrutować i zostać wasalem zachodu noż pozwolić wygrać prostakom z Solidarności.

Widzisz, Przemysław, problem w tym, że w Magdalence dogadali się czerwoni z różowymi. Powstała nowa elita. Wasalem zachodu i wschodu właśnie jesteśmy. Pięknie ten temat wyłożył Gwiazda, jak był w Bolcu. Polska zbankrutowała, a ogłosił to Balcerowicz. Władza się wyżywi , jak mawiał klasyk, ale ludek za to zapłaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
14 sierpnia 2013r. o 21:50
Przemyslaw napisał(a):
Z perspektywy trzydziestu lat społeczeństwu lepiej było zbankrutować i zostać wasalem zachodu noż pozwolić wygrać prostakom z Solidarności.


Nie masz racji :D Bo to na grzbietach prostaków do "stołków" doszli ci , którzy wiedzieli co czynią :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 sierpnia 2013r. o 23:50
~Iza napisał(a): ... Pięknie ten temat wyłożył Gwiazda, ... .


Dokładnie :) Dalej jednak proszę Cię Droga Arystokratko , abyś postudiowała historię monetarną, tej nieszczęśliwej planety , być może wtedy zmienisz zdanie odnośnie Ludowej Władzy.
A jeśli dołączysz do tego " Doktrynę szoku" Naomi Klein , jako lekturę oczywiście , to może się okazać , że nawet Balcerowicz , Gwiazdowski i Rybiński zostali oszukani , nie tylko Gwiazda i My.

Dobrej nocy Ci życzę :)


Dopisane 14.08.2013r. o godz. 23:50:

Kiedy w historii ludzkości pojawiło się sformuowanie ... podatek od wartości dodanej ... i kto był autorem tego szatańskiego pomysłu ... tylko mi nie mów , że szatan , bo się wkurzę ... Droga Izo :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
15 sierpnia 2013r. o 7:57
Wiesz co Kolego, jakiś pieniądz musi być, bo trudno jest uprawiać barter w finansach na większą skalę. Problem pojawia się wtedy, gdy pieniądz którym obracamy nie ma praktycznie wartości, nawet się nie nadaje do podtarcia ty..., bo śliski i twardy, a teraz to już nawet go fizycznie nie drukują zbytnio,... bo są zapisy księgowe. ;) Pieniądz to umowa dżentelmeńska, pytanie czy po drugiej stronie są dżentelmeni? Podstawowym dobrem po ludzku , o który warto zabiegać jest ziemia, prawo do ziemi i jej eksploatacji oraz ochrona tego co się w niej i na niej znajduje. ... A Niemcy to mają różne wredne wynalazki, bo albo liżą rany po wojnie, którą wywołali, albo się do kolejnej przygotowują, a na to potrzebna jest kasa. A tak ogólnie za wszelkie zło , to winię dzieci szatana, plemię żmijowe - cytując Ewangelię. A za Koholetem: Marność... i wszystko marność - to z tej drugiej perspektywy - boskiej. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 11:42
~Iza napisał(a): ... jakiś pieniądz musi być, bo trudno jest uprawiać barter w finansach na większą skalę. Problem pojawia się wtedy, gdy pieniądz którym obracamy nie ma praktycznie wartości, nawet się nie nadaje do podtarcia ty..., bo śliski i twardy, a teraz to już nawet go fizycznie nie drukują zbytnio,... bo są zapisy księgowe. ;)


Dokładnie. :)

Osobiście optuję za doprowadzeniem do takiego stanu , gdy pieniądz będzie ponownie własnością Narodu , jak za władzy ludowej. Wtedy co udało się z ziemi wygrzebać , przetworzyć i sprzedać za granicą oraz w domciu , było dochodem i nie był to mały dochód. Dzisiaj produkujemy tylko g… śmieci i dług , z czego wiec mamy spłacić odsetki od banksterskich pożyczek z eurokołchozu ? I to jest zasadnicza różnica między tym , co było , a tym , co jest. Kiedyś złotówka była niezależną złotówką w rękach paskudnych komuchów , dzisiaj jest ekwiwalentem Euro . Wisimy na sznurze splecionym z banknotów Euro , to agonia, nie rozwój. A jak Donek i jego fanatycy wprowadzą Euro , to mamy już kompletnie przechlapane. Niedoinformowani hura-optymiści powiązani ze strukturami nienażartej władzy , przydzielający sobie nieuzasadnione nagrody , nie zastanawiają się nad takimi kwestiami , bo i po co. Po nas to może być potop , grunt , że rodzinka ustawiona. Ale w dalszej perspektywie postępuje wynarodowienie Polski. Powoli , sukcesywnie tracimy wszelkie prawa , nawet te ziemiańskie. A na marginesie radziłbym Ci unikać dżentelmenów od finansów. W przeważającej części to pozbawione empatii hieny. Znasz bankiera , co odpuści Ci złotówkę z kredytu ? :D

To co z tym Vatem , wiesz już skąd się wziął ? :)

Miłej niedzieli Arystokratko , Twój uniżony sługa Leń :D :)


Dopisane 15.08.2013r. o godz. 11:42:

Lenie , to mają przyzwyczajenia :D

Miłego czwartku :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 21:32
Dziękuję za dobre intencje Droga Izo :) Na brzuch nie narzekam , bardziej na umysł. Wciąż nie potrafię zrozumieć średniowiecznych , zakutych pał, Twoich protoplastów. Gdybym był tajniakiem z SB, NKWuDe, CIA, ABW, GRU, NSA , KGB, HGW ... skąd... , to wiem o Tobie już bardzo dużo :D Bez obawy, lecz za resztę Bolecnautów ręczyć nie mogę :D

Żebyś się nie zdziwiła , kiedy Mondry Vincent, alias Małpa z brzytwą, walnie Cię podatkiem katastralnym. Ja biedny leń niczego w życiu nie nazbierałem , to mi szanowany Tempak zwisa, jak małpa z gałęzi. :)

Szwab , powiadasz ... hmm ... chyba , że Rotszyldów masz na myśli ... takie z nich Szwaby , jak ze mnie Izraelita :D

Zreflektuj się Droga Arystokratko , kto wymyślił Vat ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
15 sierpnia 2013r. o 22:56
Pannazdzieckiem napisał(a): Dziękuję za dobre intencje Droga Izo :) Na brzuch nie narzekam , bardziej na umysł. Wciąż nie potrafię zrozumieć średniowiecznych , zakutych pał, Twoich protoplastów. Gdybym był tajniakiem z SB, NKWuDe, CIA, ABW, GRU, NSA , KGB, HGW ... skąd... , to wiem o Tobie już bardzo dużo :D Bez obawy, lecz za resztę Bolecnautów ręczyć nie mogę :D

Żebyś się nie zdziwiła , kiedy Mondry Vincent, alias Małpa z brzytwą, walnie Cię podatkiem katastralnym. Ja biedny leń niczego w życiu nie nazbierałem , to mi szanowany Tempak zwisa, jak małpa z gałęzi. :)

Szwab , powiadasz ... hmm ... chyba , że Rotszyldów masz na myśli ... takie z nich Szwaby , jak ze mnie Izraelita :D

Zreflektuj się Droga Arystokratko , kto wymyślił Vat ?

Dobranoc :)

Dzięki za troskę i ostrzeżenie :* , raczej Ty eskinosów nie tykaj, bo możesz problem ze służbą, której nie wymieniłeś :D .
Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.