Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Premia dla Stasika Z-C Bolesławiec

2900
#falco nieaktywny
13 sierpnia 2013r. o 21:43
czarne zmieniając odcień, już nie jest ,,czarne,, :D

chcesz coś sobie wmówić? :D
możesz próbować wmówić to komuś ale czy sama w to uwierzysz? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
13 sierpnia 2013r. o 21:49
falco napisał(a): czarne zmieniając odcień, już nie jest ,,czarne,, :D

chcesz coś sobie wmówić? :D
możesz próbować wmówić to komuś ale czy sama w to uwierzysz? ;)

Falco , nie chcę niczego wmówić :) Wszystko , a więc i takie sprawy są bardzo zróżnicowane. Nie można stosować tylko jednej oceny i to jeszcze subiektywnej ( nie znamy szczegółów). To Ty uzyłeś porównania do barw , więc starałam się wskazać na owe zróznicowanie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 sierpnia 2013r. o 21:54
sorry ale dokończymy juz jutro ...dzisiaj jeszcze spacer z psem i troszkę pracy...
dla niektórych to może dziwne będzie...hehehe ;)
spokojnej nocy :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
13 sierpnia 2013r. o 21:55
~ napisał(a): Papugo ujawnij swój rocznik proszę.... mam takie wrażenie,żeś młodsza odemnie a na starca się kreujesz....


O pardon !! A w którym to ja momencie na starca się kreuję hę ?? :) Poza tym już kiedyś pisałam: jestem w wieku średnim. Ani młoda, ani stara ;) Czy tyle wystarczy ??

Zmoderowano 14.08.2013 godz.9:06 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 sierpnia 2013r. o 23:59
falco napisał(a): tyle tylko że nic z tego nie wynika i nie zmieni dopóki właśnie ci młodz nie wyjdą na ulicę i nie podniosa rewolty :P
ale nie!!!
on wolą aby po raz kolejny ,,starzyki,, wszczeli bunt i kiedyś będą pisać jak to oni ,,walczyli


A czym jest np. marsz niepodległości, z którego kpisz?

Myśli, że jak "przetrwał" socjalizm to jest wielki gość, prawdziwy bohater. Gdyby wszyscy byli tacy jak ty, to nie byłoby Solidarności. Bo jak juz pisałem wcześniej, takiemu typowi ludzi jaki ty reprezentujesz, nigdy nie przeszkadzało, że żyją w państwie opresyjnym, z cenzurą, z bezpieką, z donosicielami, z zamknietymi na Zachód granicami. Tobie wystarczyło, że miałes co do gara włożyć i byłes szcześliwy. Na szczęście w swoim czasie nie brakło ludzi z większymi ambicjami.

To, że dziś większość z nich zeszła na psy to już inna historia.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 sierpnia 2013r. o 6:01
~Iza napisał(a): ... Władza ludowa była bardziej pazerna i sięgała po pieniążki znacznie niżej. Tak zgodnie z maksymą, że nie ma takiego świństwa, którego by lewactwo nie zrobiło, gdy mu zabraknie kasy :D , to tak przy okazji fiskalizmu... A kiedyś było tak pięknie- tylko dziesięcina :P


W prawdzie czasów tych nie pamiętam ( dziesięcina), ale JKM mawia , że Jego dziadek płacił dziesięciokrotnie mniejsze podatki Hitlerowi , jak On i My Tuskowi obecnie. Hitler za te pieniądze prowadził wojnę z połową Świata , a Tusk ? No co On dzisiaj robi z naszą kasą ? Czyżby wojna z PISem była aż tak kosztowna? Władza ludowa , to pamiętam , dochód narodowy ładowała do wspólnego wora, jak było , większość wie. Ale podatek dochodowy był minimalny , obrotowy 1% a kredyty parę procent w skali rocznej. Czy wiesz kto i kiedy wymyślił podatek Vat, a zapewniam Cię , że to nie władza ludowa ? Jak się dowiesz , to wtedy przestaniesz ględzić o jakimś tam lewactwie Droga Izo :)
Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 sierpnia 2013r. o 15:51
~Iza napisał(a): władza ludowa, jak wyschło źródełko, nie było już skąd kraść i od kogo pożyczać, to przefarbowała się na kapitalistów, wdzięcznie nazywa to się uwłaszczeniem nomenklatury.


Czyli "kapitalizm" po polsku.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 17:13
~Iza napisał(a): Władzę ludową pamiętam, zwłaszcza te 10 dkg cukierków na miesiąc


Może dzięki temu jeszcze masz zęby. Wiesz ile teraz zęby kosztują?
Jakieś dziesięć dag banknotów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.