Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Brak internetu na Kubika

~ niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 18:10
jak piszecie te posty skoro nie ma internetu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 18:12
~ napisał(a): jak piszecie te posty skoro nie ma internetu

Człowieku, przespałeś new age? Są komórki, jest WiFi a od biedy przyjaciele ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 3:01
dalej nie ma neta. Trzeba ich olac przy koncu umoowy. Ekipa napraw pewnie ma dlugi weekend i w poniedzialek z rana na kacu wezmie sie do roboty-czyli neta do piatku nie bedzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masakra niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 10:23
Wczoraj gadali że do późnych godzin wieczornych.Dzisiaj dalej ten sam tekst......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
25 sierpnia 2013r. o 11:56
Problemy z netem będą do poniedziałkowego wieczora, to najnowsza informacja z dialogu. Cierpliwości życzę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Doktor niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 19:07
U mnie jest już necik! haha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pancur32 niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 0:04
Witam u mnie internet zniknął 24.07 i do dnia pewnie dzisiejszego go nie ma. Na infolinij co dziennie mówiono mi coś innego, zwodzono, ale w dniu wczorajszym udało mi się w końcu rozwiązać z nimi umowę. Z tego co się dowiedziałem od technika i w biurze napraw, mają taką awarię, że nie są w stanie sobie z nią poradzić, dotyczy to netu 20 mega, zbyt szybko weszli z taką prędkością na rynek i nie wyrobili technicznie. Nie dajcie się zwodzić, że wszystko mają pod kontrolą i zgłaszajcie reklamacje, niech naliczają odszkodowanie lub rozwiązują umowę. Szkoda, że doszło do tego, że musiałem zerwać umowę bo mieli jedną z lepszych ofert na naszym rynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 7:11
U mnie na Łasickiej nadal nie ma neta z Dialogu.Jak u Was???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza