Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Brak internetu na Kubika

2884
ela
26 sierpnia 2013r. o 13:39
~Ja napisał(a): Neta nie macie a na forum posty piszecie. :P
Płatnego nie mamy, ale da się przeżyć. Mam nadzieję, że będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TT niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 13:53
ojciec napisał(a): Wcale nie...automatycznie odliczane jest 1/30 za każdy dzień bez neta lub innej usługi. Zawsze można za darmo podejść na koło kwiaciarni Asnyka do p. która ma w ofercie dialog i tam popytać, zgłosić itp.


Ojciec - od samego początku siejesz ferment. Napisałem, że trzeba zgłosić. Jeśli tego nie zrobisz nic ci nie zwrócą a już napewno nie automat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
26 sierpnia 2013r. o 22:54
Jak to dobrze, że już jest :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 23:07
dialog oswiadczyl ze dostaniecie rekompensate, wiec luz. nie ma niezawodnej sieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 sierpnia 2013r. o 23:11
Jest.

AZART, dziwko.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 23:14
od 5 lat jak pamietam takiej awarii azart nie zaliczyl wiec tu masz racje gliniana suk.o
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 sierpnia 2013r. o 23:15
dlaczego mnie obrażasz?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 23:21
myslalem ze jestes bootem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza