Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Znalazłem laptopa+dysk 320gb w pokrowcu

5286
#Maniekk19 nieaktywny
26 sierpnia 2013r. o 10:10
Wczoraj ok godź 20 znalazłem laptopa zapakowanego w pokrowiec przy stacji paliw orlen obok ronda w kierunku wyjazdu na zgorzelec.
W środku jest laptop + dysk cyfrowego polsatu 320 gb.
Zadzwoniłem na policję i zabrali go na komende w bolesławcu.
Może ten temat pomoże właścicielowi zwrócić co do niego należy.
Pozdrawiam - Maniekk19.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gringo niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 11:39
Gratuluję postawy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
26 sierpnia 2013r. o 14:21
hmmm szczerze ? o kurde to są jeszcze tacy ludzie uczciwi ??? Szacun wielki za to :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5286
#Maniekk19 nieaktywny
27 sierpnia 2013r. o 0:42
wyjatki sie trafiaja czasem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
27 sierpnia 2013r. o 1:24
Ja bym nie dawała w życiu zguby na policję, bo im nie ufam :D

Oby znalazł się właściciel ;) Ja kiedyś znalazłam właściciela na fb :D Szybsza metoda.

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 12:45
Są jeszcze na tym świecie dobrzy ludzie.Zgubiłem wczoraj telefon,a dzisiaj go już mam,znalazła go Pani,która się skontaktowała i mi go oddała.Jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 12:52
agak napisał(a): Ja bym nie dawała w życiu zguby na policję, bo im nie ufam :D

Oby znalazł się właściciel ;) Ja kiedyś znalazłam właściciela na fb :D Szybsza metoda.

Zgadzam się . Nasza policja działa tak, że robią wszystko by dopasować fakty tak jak im pasuje . Będziesz miał szczęście Maniekk jeżeli nie dostaniesz zarzutu kradzieży . Jeżeli właściciel powiedział na policji że nie zgubił tylko mu ukradli to będziesz miał ciepło . Następnym razem zrób tak Jak Aga ci radzi . W dzisiejszych czasach nie warto być uczciwym , niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 12:59
Co straszycie chłopaka. Za pierwszym razem skończy się na wyroku w zawiasach ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.