Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Znalazłem laptopa+dysk 320gb w pokrowcu

657
#agak nieaktywny
27 sierpnia 2013r. o 14:04
~ napisał(a): Zgadzam się . Nasza policja działa tak, że robią wszystko by dopasować fakty tak jak im pasuje . Będziesz miał szczęście Maniekk jeżeli nie dostaniesz zarzutu kradzieży . Jeżeli właściciel powiedział na policji że nie zgubił tylko mu ukradli to będziesz miał ciepło . Następnym razem zrób tak Jak Aga ci radzi . W dzisiejszych czasach nie warto być uczciwym , niestety.


Aj, ale ja tego nie powiedziałam :) Można być uczciwym, ale nie jestem za współpracą z policją :D Lepsza jest uczciwość na własną rękę, większe szanse, że zguba wróci do właściciela :)
Mam nadzieję, że jakimś cudem właściciel odzyskał laptopa...

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gargamel niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 18:59
agak napisał(a): ... Można być uczciwym, ale nie jestem za współpracą z policją :D Lepsza jest uczciwość na własną rękę...

Jak jesteś uczciwa i zależy Ci na tym aby zguba trafiła do właściwej osoby to można przekazać zgubę na Policję i mimo wszystko poszukać właściciela na własną rękę :) gwarantuję Ci, że Policja z takiej pomocy też się ucieszy. Prawda jest taka, że taki laptop i inne znajdowane rzeczy są jak "wrzód na d-u-pie" dla Policji ;) wiem coś o tym. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 7:19
no i całe społeczeństwo jest dla polizji jak wrzód na dupie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 20:59
pamiętam jak kiedyś poznałem swoje radio sam. w komisie, oczywiście wcześniej mi skradziono, po przeszukaniu komisu i zabrania mojego radia przez policję dostałem je dopiero po ponad pół roku, bo uwaga!!! jeden z policjantów włożył sobie do prywatnego samochodu.....

popieram, brak zaufania do policji....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
28 sierpnia 2013r. o 22:06
no to też pewnie na ,,nowym" laptopie inwigilują w swojskim gronie wasze negatywne recenzje na temat ich pracy i obmyślają plan jak wam się dobrać do tyłka ..... :D ;) :D

Polecam programy takie jak - można zobaczyć tam jak działą aparat władzy w tym kraju....
:|


Dopisane 28.08.2013r. o godz. 22:06:

Sprawa dla Reportera *
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jantek od Łukaszka niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 23:09
tak im potrzebny laptop, nie ma co luksus jak cholera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 23:12
~ napisał(a): pamiętam jak kiedyś ... dostałem je dopiero po ponad pół roku, bo uwaga!!! jeden z policjantów włożył sobie do prywatnego samochodu...
i co było potem, machałeś rękami i nie mogłeś go wyjąć, aż ... się obudziłeś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
28 sierpnia 2013r. o 23:19
Luki prawne... :| nooo nie źle...

Chłopak dobrze zrobił,że oddał na policję :) potem jego ścigaliby ? :| ...
I właściciel laptopa znalazł się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.