Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

8 latek i komunia święta.

2663
#blues nieaktywny
8 września 2013r. o 23:49
Patrzalski napisał(a): Bóg jest wszechmogący i wszechwiedzący . Nie musisz zwracać się do Niego jeśli czegoś potrzebujesz ;) On o tym wie :) Nie proś o nic ,Bóg wie czego potrzebujesz i co jest dla Ciebie najlepsze .Przyjmuj z pokorą zły los , bo Twoja klęska to tylko Boży plan ,który ma sprawdzić siłę Twojej wiary .Zaufaj Bogu i jego pośrednikom na ziemi .Bóg Cię kocha ,spróbuj pokochać Jego . Mi się nie udało .


Ja jednak proszę ,w końcu tak nakazano ,więc chyba należy prosić ,a jezeli to będzie zgodne z Jego wola to otrzymamy. :)


Dopisane 08.09.2013r. o godz. 23:49:

Patrzalski napisał(a): Potraficie dyskutować miedzy sobą na ten temat bez nienawiści ? Tak sobie skromnie pytam ,bo nie wiem :(


Ja dyskutuje bez nienawiści , dowodze ,ze Bóg ma imię a ten zacietrzewiony pan mnie napada i uzywa brzydkich słów.Dlaczego/ bo nienawidzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
8 września 2013r. o 23:57
Ja nie czuję nienawiści do nikogo (prawie do nikogo ) Nie wierzę w Boga ,ale wierzę ,że jakaś siła każe mi kochać bliźnich którzy w Boga wierzą ;p Bo kogo miałbym kochać ? Wszyscy wokół mnie są wierzący .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
9 września 2013r. o 0:05
Patrzalski napisał(a): Ja nie czuję nienawiści do nikogo (prawie do nikogo ) Nie wierzę w Boga ,ale wierzę ,że jakaś siła każe mi kochać bliźnich którzy w Boga wierzą ;p Bo kogo miałbym kochać ? Wszyscy wokół mnie są wierzący .


A z kolei mnie się czasem wydaje ,jak mnie ktos wyprowadzi z równowagi albo skrzywdzi ,ze nienawidzę ,ale po paru minutach mi przechodzi i sie mi smiac chce z mojej ułomności. Ja nawet jak sie kłócę z kim to nie z wrogoscia ,ot tak ,zeby obraniac własne zdanie,do którego chyba każdy ma prawo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
9 września 2013r. o 0:12
Czyli jak pójdziemy razem na browar ,albo na spacer z psami to jest szansa ,że wrócimy z całymi ryjami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
9 września 2013r. o 0:19
Patrzalski napisał(a): Czyli jak pójdziemy razem na browar ,albo na spacer z psami to jest szansa ,że wrócimy z całymi ryjami :)


Jest spora ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
9 września 2013r. o 0:32
Cieszę się :) Zawsze uważałem ,że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
9 września 2013r. o 0:37
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agrafka77 niezalogowany
9 września 2013r. o 8:45
Hemi a Ty wogóle jesteś pewien że Wasz dzieciak idzie do komunii ?bo tam gdzie idzie mój mały nie idą dzieci które rok szybciej poszły do szkoły .tylko ośmiolatki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza